פעילות ודיווחים 

מפגינים בצומת יד מרדכי: לעצור את האש – לשקם את עזה!!

הפגנה היום (שישי) שעה 12.00 בצהרים בצומת יד מרדכי: עצרו את האש - רוצים לחיות כאן! לעצור את הירי במפגינים בלתי חמושים! חברי קול אחר מזמינים את הציבור לעמוד איתנו בקריאה:

לעצור את האש – לשקם את עזה!!

יום שישי, 18.5.18, בשעות 12:00 – 14:00, בצומת יד מרדכי

מזה כשנה עומדים חברי קול אחר משדרות ומיישובי עוטף עזה בצומת יד מרדכי, במטרה להפנות את המבט אל הגיהנום של עזה ואל הייאוש העמוק של תושביה.

במשך למעלה מעשור קוראים חברי קול אחר לממשלת ישראל לעצור את שפיכות הדמים המחזורית, לנהל מו"מ עם החמאס, להסיר את המצור, ולהציג תוכנית ארוכת טווח לשיקומה של כלכלת עזה, במטרה לאפשר לנו ולשכנינו בעזה חיים של תקווה, ביטחון אישי וכבוד.

ההרג ההמוני של עשרות ופציעתם של אלפי מפגינים ליד הגדר, לצד שריפת שדות בישובי העוטף - הביאו שוב את האזור לנקודת רתיחה בלתי נסבלת.

גם ביום שישי הקרוב נעמוד בצומת

הפעם יצטרפו אלינו שותפים רבים מהארגונים:

לוחמים לשלום, פורום המשפחות השכולות, עומדים ביחד, שוברים שתיקה, מרצ, ואחרים.

בואו לעמוד איתנו!

לפרטים בפייסבוק – הקישו כאן

להרשמה להסעות הקישו כאן

לפרטים נוספים: אריק ילין – 054-4689001 ; נעמיקה ציון – 054-7689181


בימים האחרונים האלימות על גבול עזה הגיעה לשיאים חדשים, כשעשרות פלסטינים נהרגו ואלפים נפצעו. במקום להציע פתרון למצב המייאש, ממשלת ישראל בחרה באלימות ובהמשך המצור.

في الأيّام الأخيرة وصل العنف على حدود قطاع غزّة إلى ذروة جديدة المتجليّة بقتل عشرات الفلسطينين وإصابة الآلاف. بدل طرح حل للوضع اليائس, تختار حكومة إسرائيل مواصلى العنف والحصار.

חברי קול אחר יעמדו בצומת יד מרדכי ביום שישי 18.5.2018 בין 12:00 ל 14:00, בשיתוף עם: שוברים שתיקה, פורום המשפחות השכולות, מרצ, לוחמים לשלום, עומדים ביחד, המחנה הדמוקרטי, גוש שלום ועוד.

​سيقف أعضاء "صوت آخر" على مفترق يد مردخاي يوم الجمعة الموافق 18.05.2018 بين السّاعات 12:00 و 14:00, بشراكة مع: نكسر الصّمت, منتدى العائلات الثكلى, ميرتس, مقاتلون من أجل السّلام, تقف معًا وآخرين.

יחד נקרא سنطالب معًا

  • לעצור את הירי במפגינים בלתי חמושים! بوقف إطلاق النّار على المتظاهرين العزّل!
  • להסיר את המצור מעל רצועת עזה! رفع الحصار عن قطاع غزّة!
  • לפעול לקידום שלום ישראלי-פלסטיני, שיעניק לתושבים משני צידי הגדר חיים של תקווה, ביטחון אמיתי וכבוד.
  • العمل من أجل السّلام الإسرائيلي-فلسطيني, وا سيضمن للسّكّان من كلا شقيّ الجدار حياة الأمل, والأمن الحقيقي, والكرامة.

להרשמה להסעה מתל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע: للتسجيل للمواصلات من تل-أبيب, والقدس, وحيفا, وبئر السّبع לפרטים: אריק ילין 054-4689001; נעמיקה ציון 054-7689181; נפתלי רז 054-5494172.

http://on-the-left-side.org.il/wp-content/uploads/עצרו-את-האש-300x168.jpg


הפגנת חירום: לעצור את האש -רוצים לחיות כאן!

היום ג' 15.5 בשעה 7:00 בערב, מול מצודת זאב ברחוב קינג ג'ורג' 38 בתל-אביב. يوم الثلاثاء (15.5) على ال 19:00 امام قلعة زيئيڤ في شارع كينغ جورج 38 في تل-ابيب.

כשנתניהו וטראמפ משחקים באש – היא מתלקחת, והורגת. זה מה שקורה עכשיו ברצועת עזה, וזה מה שעלול לקרות גם בירושלים ובכל הארץ, אם משחק הגפרורים הזה לא ייפסק. במקום לחתור לשלום ישראלי-פלסטיני, שהוא גם הדרך היחידה להבטיח חיים בכבוד ובביטחון לישראלים ולפלסטינים, ממשלת הימין מעדיפה לגרור את כולנו לעוד סבב של אלימות ודם. عندما يلعب نتنياهو وترامب بالنّار - فهي تشتعل, وتقتل. هذا ما يحدث الآن في قطاع غزّة, وهذا ما يمكن أن يحدث في القدس وفي كل البلاد, إن لم تتوقف لعبة الكبريت هذه. بدل العمل من أجل السّلام الإسرائيلي-فلسطيني, الذي هو الطريق الوحيد لتحقيق الحياة بكرامة وأمن للإسرائيليين والفلسطينيين, حكومة اليّمين تفضّل جرّنا جميعًا لجولة أخرى من العنف والدّم.

במקום לתת להם להמשיך עם זה, אנחנו צריכים להתייצב ולדרוש: הפסיקו את האש, הפסיקו לשחק בחייהם של תושבי הארץ הזאת, ושנו כיוון – לא עוד כיבוש, לא עוד סיפוח ומצור, אנחנו דורשים שלום ישראלי-פלסטיני. بدل إعطائهم الإمكانيّة في أن يواصلوا هذا الطريق, علينا أن نقف ونطالب: أوقفوا النّار, توقفوا عن اللّعب بحياة سكّان هذه البلاد, وغيّروا التّوجه - لا لمواصلة الإحتلال, لا للمزيد من الضّم والحصار, نحن نطالب بالسّلام الإسرائيلي-فلسطيني.


הפגנת חירום: עצרו את האש - רוצים לחיות כאן!

הפגנה היום, ג' 15.5 בשעה 7:00 בערב , מול מצודת זאב ברחוב קינג ג'ורג' 38 בתל-אביב. انضموا إلينا في المظاهرة يوم الثلاثاء (15.5) على ال 19:00 امام قلعة زيئيڤ في شارع كينغ جورج 38 في تل-ابيب.

https://www.facebook.com/events/1894889620802888/


הפגנות נגד פרובוקצית השגרירות - בירושלים ובוושינגטון

כמה מפעילי שלום עכשיו הגיעו להניף שלט מחאה גדול מול הטקס הפרובוקטיבי של העברת השגרירות לירושלים

הפגנת מחאה אחרת מול השגרירות החלה בשעה 15.30 - ברחוב לנקין 13 ירושלים ביוזמת ארגון ATL (All That's Left: Anti-Occupation Collective) - https://www.facebook.com/events/226891041399344


כעת בוושינגטון, מחאה יהודית נגד ציר נתניהו-טראמפ

American Jews Risk Arrest Building #EmbassyOfFreedom against Trump's Embassy of Occupation ‪LIVE IN DC: American Jews are demonstrating against Trump’s decision to move the embassy

American Jews Risk Arrest Building #EmbassyOfFreedom against Trump's Embassy of Occupation ‪LIVE IN DC: American Jews are demonstrating against Trump’s decision to move the embassy


נאומו של קושנר בטכס בירושלים הוא שיאו של מופע צביעות ושקר אמריקאי מעורר בחילה.

ישראל וארה"ב בעד חופש ודמוקרטיה ושויון זכויות - איזו בדיחה עגומה ולא מצחיקה!

ג'ורג' אורוול, מי יגול עפר מעיניך ? שגרירות של מלחמה ושפיכות דמים היא שגרירות של שלום בשפת ההיפוך (ניו ספיק) של הטראמפיסטים והביביסטים

העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים, באופן שהיא מתבצעת ובנסיבות הנוכחיות, היא מכה אנושה למאמצים להביא שלום לאזור. בנסיבות הנוכחיות, מירושלים עלולה לצאת בשורה קיצונית ומרה שתוביל לשפיכות דמים.

לדברי הנשיא טראמפ, ברקע הדברים עומדת הורדת נושא ירושלים מסדר היום. זו קביעה משוללת יסוד ומסוכנת שאין לתת לה יד. ירושלים היא בירת ישראל והיא תהיה כזו עם שגרירות ארצות הברית או בלעדיה. אך ירושלים היא גם ביתם של מאות אלפי פלסטינים וחלקים ממנה נמצאים בלב המחלוקת בין ישראל לעולם הערבי כולו. העברת השגרירות באופן חד-צדדי, תוך השפלה פומבית של הצד הפלסטיני, בעיתוי הנוכחי – מהנפיצים שידעה ישראל, היא צעד ציני ומסוכן. צעד כזה לא רק שלא יעגן את הריבונות הישראלית בירושלים - הוא עלול להוביל להבערת השטח בירושלים, בגדה ובעזה, ולהגברת המתיחות המדינית והביטחונית באיזור.

לכן אנו קוראים לאופוזיציה ולציבור להשמיע יחד איתנו קול צלול וברור נגד המהלך החד-צדדי, ונגד השלכותיו ההרסניות על תהליך השלום ועל היציבות באיזור.

בנסיבות אחרות, העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים תוכל להיות יום חג אמיתי ופתחו של עידן חדש במזרח התיכון. בנסיבות הנוכחיות, שר הביטחון הבהיר בעצמו כי "למהלך יהיה מחיר ושווה לשלם אותו". את המחיר הזה נשלם כולנו, והוא לא מחויב המציאות. על כל כוחות האופוזיציה חלה אחריות להרתיע ולהתריע, ולא לחגוג עם הימין המתנחלי מהלך בעייתי וחסר אחריות שכזה.

כולנו מייחלים ליום, בו העולם כולו יכיר בירושלים כבירת ישראל, ומדינות רבות יעבירו אליה את השגירויות שלהן. אך ללא הסכם בינינו ובין הפלסטינים, המבוסס על פתרון שתי המדינות עם שתי בירות – בירושלים המערבית ובירושלים המזרחית – ישראל תמשיך להיות מדינה כובשת וסרבנית שלום, ועתידה כמדינה יהודית ודמוקרטית ימשיך להתערער.

אנו מצפים מכל מי שמתנגד למדיניות הסיפוח של ממשלת נתניהו להביט למציאות בעיניים ולנהוג באחריות.

אנו קוראים לחברי האופוזיציה - אל תהיו ניצבים במופע של נתניהו וטראמפ.

אל תעניקו בנוכחותכם לגיטימציה לאויבי השלום.

אמרו אמת לציבור ששלח אתכם: לא ככה, לא עכשיו – העברת השגרירות בעת הזאת, באופן הזה, פוגעת בישראל ומסכנת את הביטחון של כל תושבי האזור. אנו מצפים ממי שנבחרו על מנת לקדם את השלום ואת עתידה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית להיות האופוזיציה לשלטון הימין ההרסני, להתנהל בהתאם ולהציג אלטרנטיבה בסוגיה המורכבת והחשובה ביותר לעתידה וביטחונה של מדינת ישראל.


שום שגרירות לא תעלים את הכיבוש! لا توجد سفارة تخفي الإحتلال

כשהימין הקיצוני יוצא למצעד שנאה בעיר העתיקה, כשטראמפ ונתניהו מנסים להנציח את הכיבוש באמצעות הפרובוקציה של העברת השגרירות האמריקאית - אנחנו מציעים דרך אחרת .عندما يخرج اليّمين المتطرّف في مسيؤة كراهيّة في البلدة القديمة, وعندما يحاول ترامب ونتنياهو أن يخلدا الإحتلال عن طريق نقل السّفارة الأمريكيّة الإستفزازي - نحن نطلب طريق اخرى

ממשלת הימין והמתנחלים מנסה להבעיר את ירושלים, במטרה מוצהרת של חיסול הסיכוי לפתרון שתי המדינות. אנחנו לא נעמוד מנגד, ונזכיר לציבור - שאם לא יהיו שתי בירות בירושלים, אז גם לא יהיו שתי מדינות, ואם לא יהיו שתי מדינות - אז אנחנו, האנשים שחיים כאן, נפסיד حكومة اليّمين والمستوطنين يحاولون حرق القدس, بهدف معلن وهو قتل كل إمكانيّة لحل الدولتين. لن نقف مكتوفو الايدي وسنذكّر الجماهير - أنه إن لم تكن عاصمتين في القدس لن تكون هناك دولتين - وحينها سنخسر, نحن, النّاس الذين يعيشون هنا.

מול פוליטיקאים ציניקנים שמשקרים לציבור וטוענים שירושלים מאוחדת, בעוד הם יודעים שירושלים כבר מזמן מחולקת, מסוכסכת ומתנהלות בה שתי מערכות חוק המפלות בין ישראלים ופלסטינים – אנחנו מבקשים דרך אחרת, דרך של חופש, צדק, שוויון ושלום לכל תושבי העיר. مقابل سياسيون ساخرون يكذبون على الجمهور ويدّعون أن القدس موحدة. وهم يعلمون منذ زمن أن القدس مقسمة، ومتنازعة، ويطبّق فيها قانونان يميّزان بين الإسرائيلين والفلسطينيين - نحن سنفضح هذه الكذبة وسنطالب بالحرّيّة، والعدالة والمساواة، والسّلام لكل سكّان المدينة.

העברת שגרירות ארה"ב לירושלים מהווה הצהרת כוונות ברורה, שממשל טראמפ מתכוון להמשיך ולתת גיבוי לסרבנות השלום של ממשלת נתניהו. גם אם כל השגרירויות יעברו לירושלים – ישראל תמשיך לשלוט על חייהם של מיליוני פלסטינים בשטחים, הנתונים תחת שלטון צבאי - בלי עצמאות, בלי חופש, ובלי מדינה משלהם نقل السّفارة الأمريكيّة إلى القدس هو بيان نيّة واضح, أن حكم ترامب ينوي مواصلة دعم توجه نتنياهو لرفض السّلام. حتى لو نقلت جميع السّفارات إلى القدس - ستواصل إسرائيل فرض السّيطرة على حياة ملايين الفلسطينين في الضّفة الغربيّة, والذين يعيشون تحت سيطرة عسكريّة - بدون إستقلال, وبدون حرّيّة, وبدون دولتهم الخاصة


השבוע הפצצות בסוריה - בשבוע הבאה מבעירים את ירושלים...

השבוע הפצצות בסוריה - בשבוע הבאה נתניהו וטראמפ וצעירי המתנחלים מבעירים את ירושלים... אז משמיעים קול אחר בירושלים! צעדת שלום במוצ"ש / צעדת הפרחים בעיר העתיקה ביום ירושלים (א') / משמרת מול העברת השגרירות ביום ב'


עומדים יחד! כשהימין הקיצוני יוצא למצעד שנאה בעיר העתיקה, כשטראמפ ונתניהו מנסים להנציח את הכיבוש באמצעות הפרובוקציה של העברת השגרירות האמריקאית - אנחנו מציעים דרך אחרת

عندما يخرج اليّمين المتطرّف في مسيؤة كراهيّة في البلدة القديمة, وعندما يحاول ترامب ونتنياهو أن يخلدا الإحتلال عن طريق نقل السّفارة الأمريكيّة الإستفزازي - نحن نطلب طريق اخرى

ממשלת הימין והמתנחלים מנסה להבעיר את ירושלים, במטרה מוצהרת של חיסול הסיכוי לפתרון שתי המדינות. אנחנו לא נעמוד מנגד, ונזכיר לציבור - שאם לא יהיו שתי בירות בירושלים, אז גם לא יהיו שתי מדינות, ואם לא יהיו שתי מדינות - אז אנחנו, האנשים שחיים כאן, נפסיד

حكومة اليّمين والمستوطنين يحاولون حرق القدس, بهدف معلن وهو قتل كل إمكانيّة لحل الدولتين. لن نقف مكتوفو الايدي وسنذكّر الجماهير - أنه إن لم تكن عاصمتين في القدس لن تكون هناك دولتين - وحينها سنخسر, نحن, النّاس الذين يعيشون هنا.

גם השנה, הולך הימין הקיצוני לחגוג את יום "איחוד" ירושלים במצעד דגלים ברובע המוסלמי בעיר העתיקה. והתושבים הפלסטינים? ידרשו להסתגר בביתם. הכל כדי לאפשר לבריונים של להב"ה לצעוד, להשמיע קריאות שנאה ולזרוע פחד

هذا العام أيضًا سيختفل اليمين المتطرّف بيوم "توحيد" القدس في مسيرة تجوب الحي المسلم في البلدة القديمة. والسّكّان الفلسطينيون؟ سيفرض عليهم منع التجوّل وسيجبروا على ملازمة بيوتهم. كل هذا من أجل تمكين متنمّري لهافا من السّير وإسماع شعارات الكراهيّة وزرع الخوف.

מול פוליטיקאים ציניקנים שמשקרים לציבור וטוענים שירושלים מאוחדת, בעוד הם יודעים שירושלים כבר מזמן מחולקת, מסוכסכת ומתנהלות בה שתי מערכות חוק המפלות בין ישראלים ופלסטינים – אנחנו מבקשים דרך אחרת, דרך של חופש, צדק, שוויון ושלום לכל תושבי העיר.

مقابل سياسيون ساخرون يكذبون على الجمهور ويدّعون أن القدس موحدة. وهم يعلمون منذ زمن أن القدس مقسمة، ومتنازعة، ويطبّق فيها قانونان يميّزان بين الإسرائيلين والفلسطينيين - نحن سنفضح هذه الكذبة وسنطالب بالحرّيّة، والعدالة والمساواة، والسّلام لكل سكّان المدينة.

הצטרפו אלינו במוצ"ש 12.5 כדי לדרוש את סיום הכיבוש ושלום בין שתי מדינות החיות זו לצד זו - ישראל ופלסטין. זה מה שאנחנו חייבים לדרוש עכשיו מהממשלה

إنضموا الينا ليلة السّبت، الموافق 12.5 لكي نطالب بإنهاء الإحتلال والسّلام بين الدولتين اللتان تعيشان الواحدة بجانب الأخرى- إسرائيل وفلسطين. هذا ما يتوجّب علينا مطالبة الحكومة به الآن.

להרשמה להסעות - للتسجيل للمواصلات: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfhDJAetZJT8n_0NAMVWbEQukMt0yJSfEKH2XUX8-oBeRKXcw/viewform


תג מאיר: אור במקום טרור ‏ · מצעד הפרחים בעיר העתיקה בירושלים | 13.5 * לינק לאיבנט: bit.ly/Flowers4Peace * גם השנה נחלק אלפי פרחים לתושבי וסוחרי העיר העתיקה - שעות לפני מצעד הדגלים שיעבור במקום. מצעד הדגלים גורר סגירת חנויות ורחובות ופגיעה במסחר ובמרקם החיים של תושבי הרובע המוסלמי בעיר העתיקה. נפגש ביום א' 13.5, בשעה 13:30 בכיכר ספרא ונצא יחד לשער שכם לחלק פרחים ולתמוך בסוחרי ובתושבי העיר העתיקה בירושלים.

הביאו כסף מזומן לקנייה בשוק המוסלמי, כנסו לבתי הקפה ובעיקר: בואו בשלום. תג מאיר: אור במקום טרור https://www.facebook.com/tagmeir/photos/a.207638089317407.50855.205544429526773/1664060980341770/?type=3&theater


שלום עכשיו: הפגנה מחוץ לטקס העברת שגרירות ארה"ב לירושלים

ביום שני 14.5 תנועת שלום עכשיו תקיים הפגנה מחוץ לטקס העברת השגרירות האמריקאית לירושלים. הסעה מתל אביב תצא בשעה 13:00 מתחנת רכבת ת"א מרכז, איסוף מירושלים יתקיים במתחם הרכבת בשעה 14:00. שימו לב כי ההפגנה מאושרת ע"י המשטרה ולא תתאפשר הגעה ברכבים פרטיים למקום בשל חסימות הכבישים. חזרה משוערת: עד השעה 17:00 בירושלים ו18:00 בת"א.

להרשמה הכנסו כאן:

https://bit.ly/2K8rWxl

העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים, באופן שהיא עומדת להיעשות ובנסיבות הנוכחיות, היא מכה אנושה למאמצים להביא שלום לאזור. בנסיבות הנוכחיות, מירושלים עלולה לצאת בשורה קיצונית ומרה שתוביל לשפיכות דמים.

לדברי הנשיא טראמפ, ברקע הדברים עומדת הורדת נושא ירושלים מסדר היום. זו קביעה משוללת יסוד ומסוכנת שאין לתת לה יד. ירושלים היא בירת ישראל והיא תהיה כזו עם שגרירות ארצות הברית או בלעדיה. אך ירושלים היא גם ביתם של מאות אלפי פלסטינים וחלקים ממנה נמצאים בלב המחלוקת בין ישראל לעולם הערבי כולו. העברת השגרירות באופן חד-צדדי, תוך השפלה פומבית של הצד הפלסטיני, בעיתוי הנוכחי – מהנפיצים שידעה ישראל, היא צעד ציני ומסוכן. צעד כזה לא רק שלא יעגן את הריבונות הישראלית בירושלים - הוא עלול להוביל להבערת השטח בירושלים, בגדה ובעזה, ולהגברת המתיחות המדינית והביטחונית באיזור.

לכן אנו קוראים לאופוזיציה ולציבור להשמיע יחד איתנו קול צלול וברור נגד המהלך החד-צדדי, ונגד השלכותיו ההרסניות על תהליך השלום ועל היציבות באיזור.

בנסיבות אחרות, העברת שגרירות ארצות הברית לירושלים תוכל להיות יום חג אמיתי ופתחו של עידן חדש במזרח התיכון. בנסיבות הנוכחיות, שר הביטחון הבהיר בעצמו כי "למהלך יהיה מחיר ושווה לשלם אותו". את המחיר הזה נשלם כולנו, והוא לא מחויב המציאות. על כל כוחות האופוזיציה חלה אחריות להרתיע ולהתריע, ולא לחגוג עם הימין המתנחלי מהלך בעייתי וחסר אחריות שכזה.

כולנו מייחלים ליום, בו העולם כולו יכיר בירושלים כבירת ישראל, ומדינות רבות יעבירו אליה את השגירויות שלהן. אך ללא הסכם בינינו ובין הפלסטינים, המבוסס על פתרון שתי המדינות עם שתי בירות – בירושלים המערבית ובירושלים המזרחית – ישראל תמשיך להיות מדינה כובשת וסרבנית שלום, ועתידה כמדינה יהודית ודמוקרטית ימשיך להתערער.

אנו מצפים מכל מי שמתנגד למדיניות הסיפוח של ממשלת נתניהו להביט למציאות בעיניים ולנהוג באחריות.

אנו קוראים לחברי האופוזיציה - אל תהיו ניצבים במופע של נתניהו וטראמפ.

אל תעניקו בנוכחותכם לגיטימציה לאויבי השלום.

אמרו אמת לציבור ששלח אתכם: לא ככה, לא עכשיו – העברת השגרירות בעת הזאת, באופן הזה, פוגעת בישראל ומסכנת את הביטחון של כל תושבי האזור. אנו מצפים ממי שנבחרו על מנת לקדם את השלום ואת עתידה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית להיות האופוזיציה לשלטון הימין ההרסני, להתנהל בהתאם ולהציג אלטרנטיבה בסוגיה המורכבת והחשובה ביותר לעתידה וביטחונה של מדינת ישראל.

דיווח מפורט באנגלית - כאן

https://m.jpost.com/Israel-News/Peace-Now-starts-campaign-against-embassy-move-555997/amp


זזות וזזים יקרות/ים,

דמיינו שביום ירושלים הקרוב, העיר תוצף במסרים של צדק, סובלנות ותקווה - במקום קריאות השנאה והגזענות שאליהן כבר כמעט התרגלנו. צעדת ״ריקוד הדגלים״ תעבור גם השנה בלב העיר העתיקה. ואם זה לא מספיק, טקס העברת השגרירות האמריקאית יערך כבר למחרת. המסר לתושבים הפלסטינים הוא ברור - אין להם מקום בעיר שלהם.

אבל אנחנו יכולים לשנות את השיח. לקראת יום ירושלים, נתלה פוסטרים ברחבי העיר ולאורך מסלול הצעדה שיזכירו לביבי, לימין ולטראמפ ש-״ירושלים היא בירת שני העמים״.

הצעדה תתקיים ביום ראשון, ונשארו לנו ימים ספורים בלבד כדי להציף את העיר במסר של תקווה. עלות העיצוב, ההדפסה והתלייה היא 14,200 ש״ח, וכדי שנוכל להציב מסר של תקווה וסובלנות - אנחנו חייבים את התמיכה שלך. האם תוכל/י לתרום כדי לנצח את השנאה?

כן! אתרום עכשיו במצעד השנאה והגזענות השנתי, אלפים צועדים וצועקים ברחובות ״מוות לערבים״ ושרים שירים גזעניים - הסוחרים נאלצים לסגור את בתי העסק, והמצעד משתק את חיי התושבים הפלסטינים, גורם לנזק כלכלי עצום, ומעלה את רף השנאה והאלימות בעיר.

אבל מול הגזענות והשנאה, אנחנו נעביר מסר של תקווה לעתיד טוב יותר: כשאלפי המשתתפים במצעד הדגלים יגיעו ״לחגוג״ את יום ירושלים, וכשהדיפלומטים האמריקאים יגיעו לטקס פתיחת השגרירות - אנחנו נקבל את פניהם עם מסר אמיתי וצודק: ״ירושלים היא בירת שני העמים״.

כדי לתלות את הפוסטרים ולהעביר את המסר - אנחנו צריכים אותך איתנו. עלות ההדפסה והתליה של מאות פוסטרים היא 14,200 ש״ח לחצ/י עכשיו כדי לתרום למען מסר של תקווה וסובלנות ביום ירושלים:

https://www.zazim.org.il/he/donate?recurring=1

הקהילה שלנו כבר קיבלה את פניו של טראמפ לפני פחות משנה, כשעשרות פעילות ופעילי זזים מימנו פוסטרים שנתלו ברחבי העיר עם המסר ״Don't buy the fake news - Jerusalem is divided". עכשיו אנחנו עומדים מול אלפים שמפיצים גזענות ושנאה. אבל אם נגייס את הכוח שלנו גם הפעם, המסר שלנו - של סובלנות, של תקווה, ושל עתיד טוב יותר לכולנו - ינצח.

בנחישות ותקווה,

אלי, מעין, רלוקה, שדא, הלי ובנג׳י - צוות זזים

נ.ב. בתור תושב ירושלים, הקמפיין הזה חשוב לי במיוחד. קשה מאוד להיות בעיר ביום ירושלים - אבל אני יודע שהתמיכה של כל אחת ואחד מכם תתן לי את הכוח להמשיך הלאה. לחצו כאן כדי לתרום.

זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-80,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.