פעילות ודיווחים 

שישים ושבעה אלף: להחרים את אירוע העצמאות הרשמי

שישים ושבעה אלף קוראים להחרים את אירוע העצמאות הרשמי ולהשתתף בטקסי זיכרון אלטרנטיביים‎.

יותר מ-67 אלף אזרחים חתמו על עצומה מקוונת שפרסמה הארגון "זזים" בה הם דורשים ממנכ"לי ערוצי 11, 12 ו-13 לא לשדר את טקסי העצמאות של ממשלת הימין. זאת, בעקבות הודעת שרת התחבורה מירי רגב על שינויים מרחיקי בטקס הדלקת המשואות ה-76 למדינת ישראל. בעצומה שנמסרה למנכ"לי הערוצים נאמר "החטופים עדיין בעזה ואנחנו, ניצולי הטבח, לא חזרנו לבתינו. טקס הדלקת המשואות האטום של ממשלת המחדל הוא אצבע בעין שלנו ושל משפחות החטופים. אנחנו דורשים ודורשות מערוצי התקשורת – אל תשדרו את הטקס הממשלתי. שדרו את הטקסים של המפונים ושל משפחות החטופים במקומו".

יוזם העצומה בר חפץ, ניצול ההתקפה הרצחנית של החמאס מקיבוץ נירים, מסר "מירי רגב מתכננת טקס יום עצמאות שהוא מפגן של אטימות ויומרנות, ללא קהל. כשתושבי נירים, נתיב העשרה, בארי, ניר עוז וישובים נוספים בנגב לא יודעים מתי יחזרו הביתה, רגב מתכננת להדליק משואות ביישובים שהם פונו מהם. גם יישובי הצפון – קריית שמונה, מנרה ואביבים – יהיו מחוץ לבתיהם ביום העצמאות.

יצוין שטקסים אלטרנטיביים ייערכו הערב (ראשון) ומחר. פורום המשפחות ולוחמים לשלום מסרו שבעקבות הימשכות המלחמה ברצועת עזה הקשחת מדיניות הכניסה לישראל עבור פלסטינים מהגדה השנה הוחלט לקיים את טקס יום הזיכרון הישראלי-פלסטיני המשותף באופן מקוון בשם "טקס בסלון". הטקס, הנערך זה 19 שנה ברציפות, יתקיים הערב בשעה 20:30. "כדי לשמור על תחושת הקהילתיות והחיבור שהטקס יוצר, יתקיימו אירועי הקרנה רבים, הן בבתים והן בחללים ציבוריים בישראל ובפלסטין ובעולם כולו", הדגישו.

בין היתר, פעילי שמאל בירושלים יתכנסו הערב במועדון חד"ש-מק"י לצפייה משותפת בטקס יום הזיכרון הישראלי-פלסטיני, בהפקת לוחמים לשלום ופורום המשפחות. הפעלים יתכנסו בשעה 20:00 ברח' כורש 14, כניסה ד', קומה 1..

טקס המשואות האלטרנטיבי לישראל צודקת, שוויונית וראויה של תנועת יש גבול יתקיים מחר בירושלים. זו השנה ה-27 שנערך האירוע מול משרד ראש הממשלה בקריה בירושלים בערב יום העצמאות. השנה, שנת ה-76 למדינה ולנכבה, ייערך בשעה 19:45 בכיכר ע"ש אמיל גרינצווייג.

ידליקו משואות: מזכיר חד"ש, אמג'ד שביטה; סופיה אור, סרבנית כיבוש ופעילה ברשת מסרבות; סונדוס אלחות, אשת חינוך ופעילה חברתית; קטי בר, פעילה באימהות נגד אלימות; המורה לאזרחות ד"ר מאיר ברוכין; יעקב גודו, פעיל זכויות אדם ומקים מאהל המחאה מול הכנסת; השחקנית ובמאית עינת ויצמן; פעיל השמאל הוותיק מישל (מיקדו) ורשבסקי; פעיל השלום מעוז ינון; נועה נוי מפעילות פרי ג'רוזלם ופעיל הגוש נגד הכיבוש החיפאי ד"ר סלים עבאס.

מיש גבול נמסר "כך אנו מוקירים את פועלם של הפעילים המסורים המקדישים את כל כוחם למאבק למען עולם טוב יותר". עוד הדגישו "במקום הטקסים הרשמיים והמדממים, אנחנו ממשיכים וממשיכות להילחם למען חברה צודקת, ואומרים לא: לא למלחמה, לא לכיבוש, לא לעוול. החזירו מיד את החטופים הביתה! נצרו את האש!".

כמו כן, ארגוני המאבק בהפיכה המשטרית יקיימו מחר בשעה 19:00 "ליל עצמאות עם לפידים למען ההדחה" בקרבת ביתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו ברחוב עזה 35, בירושלים..

עוד צפוי מחר "טקס כיבוי משואות והדלקת תקווה: ביוזמת משפחות חטופים. "זה יהיה מפגן הזדהות שקט אך זועם – שרשרת אנושית שתתפרס על טיילת שוני", נמסר. בשעה 18:30 ההתכנסות במקום וכעבור חצי שעה תתחיל המחאה.

האירוע של יש גבול בפייסבוק ולהסעות:https://www.facebook.com/events/25251504661160454

טכס הזכרון הישראלי-פלסטיני המשותף
י טכס הזכרון הישראלי-פלסטיני המשותף יתקיים גם השנה וישתתפו בו אמנים/ות ומשפחות שכולות משני העמים. זו הזדמנות יוצאת דופן לישראלים ופלסטינים להתאבל יחד, ולקרוא פה אחד לסיום מעגל הדמים. את הטקס מארגנים "לוחמים לשלום ו"פורום המשפחות השכולות" והוא ישודר היום ראשון, 12.5 בשעה 20:30. אנחנו מארגנות הקרנה משותפת במרכז תל אביב כדי לצפות ולהתכנס יחד.

הצטרפו אלינו להקרנת הטקס: מתי? היום ראשון 12.5 בשעה 20:00 איפה? בית קהילת סיני, רח' בוגרשוב 88 תל אביב

מה מתוכנן? צפייה משותפת בטקס ואחריה שיחה קצרה שתאפשר לנו לעבד יחד את הטקס

להרשמה

https://forms.gle/YkrS5hbA9n5brfpC6

System Message: SEVERE/4 (<string>, line 44)

Missing matching underline for section title overline.

****************************************
טקס הדלקת המשואות האלטרנטיבי למען ישראל צודקת

טקס הדלקת המשואות האלטרנטיבי למען ישראל צודקת מחר שני 13.5 19:45 | כיכר ע"ש אמיל גרינצויג בירושלים (מול משרד ראש הממשלה בגבעת רם

אצלנו בטקס אין נאומים מוקלטים של מנהיגים מושחתים, "משואת הסברה" או חגיגות ראוותניות ומפוארות בזמן שהמלחמה נמשכת, הצפון והדרום מופקרים והחטופים נמקים בעזה. במקום, נכבד מגיני ומגינות זכויות אדם הנאבקיםונאבקות למען שלום, הפועלים לתיקון העוולות שאנחנו מדינת ישראל גרמנו ועדיין אנחנו גורמים.

מדליקי המשואות: סופיה אור (סרבנית כיבוש ופעילה ברשת מסרבות), סונדוס אלחות (אשת חינוך ופעילה חברתית), קטי בר (אקטיביסטית, אימהות נגד אלימות), ד"ר מאיר ברוכין (פעיל פוליטי ומורה לאזרחות), יעקב גודו (פעיל זכויות אדם ומקים מאהל המחאה מול הכנסת), עינת ויצמן (שחקנית, בימאית ואקטיביסטית), מישל (מיקדו) ורשבסקי (ממייסדי יש גבול, די לכיבוש, המרכז לאינפורמציה אלטרנטיבית ועוד), מעוז ינון (יזם שלום), נועה נוי (פעילת Free Jerusalem), ד"ר סלים עבאס (פעיל פוליטי בגוש נגד הכיבוש חיפה), אמג'ד שביטה (פעיל חברתי וממנהיגי שותפות השלום). ליווי מוזיקלי: עמיר לב ושירה ויזל

לפרטים נוספים

https://fb.me/e/3x5Qp0Smo

להצטרפות לקבוצות החזית לסיום הכיבוש והמלחמה

https://bit.ly/3IBDF7k

ליווי מוזיקלי: עמיר לב ושירה ויזל

הטקס יתקיים מחר יום ב', 13.5.2024, בשעה 19:45 בכיכר ע"ש אמיל גרינצויג בירושלים מול משרד ראש הממשלה בגבעת רם. בימים הקרובים נמשיך לפרסם מידע על על אחת ואחד מהמדליקות והמדליקים.


הפגנות נגד הפלישה לרפיח

.בשער בגין בקריה בתל אביב, ובצמתים רבים ברחבי הארץ, יתקיימו הפגנות נגד הפלישה לרפיח

בנוסף לארגוני השלום והשמאל שמפגינים כבר חודשים נגד המלחמה, עכשיו הכריזו ארגוני מחאה רבים מהמיינסטרים הישראלי לצאת לרחובות ולהתנגד לכניסה לרפיח. בין הארגונים - אמהות בחזית, בונות אלטרנטיבה, משה רדמן וכמובן, משפחות החטופים..

רוב הארגונים הללו מוחים בעיקר בשל החשש לחיי החטופים (בהנחה שכניסה לרפיח כנראה תבטל כל סיכוי לעסקה) ולא בהכרח בשם שמירה על חיי הפלסטינים - אך זו עדיין קריאה ברורה שאפשר להסכים עליה המחנה תומך חיים, וקורא "לא לכניסה לרפיח!".

הפעולה הזו מגיעה לאחר מכתבים של אמהות לחיילי מילואים שמתנגדות לכניסה לרפיח ולמכתב מילואימניקים שמתגבש, וכמובן, בנוסף ללחץ בינלאומי מאסיבי על ישראל.

זו ההזדמנות שלנו לפעול ולמנוע את הפעולה הזו, ולתמוך בחיים ובאפשרות לשלום צאו מהבית והביאו שלטים הקוראים להפסיק את הפלישה לרפיח.

בנוסף, יש דרכים נוספות לכל אחד ואחת מאיתנו לפעול - סירוב לשתף פעולה ברמות שונות, כתיבה במדיה החברתית, הגעה לתקשורת, הפעלת לחץ על מקבלי החלטות ועוד. אל תשתקו!

להצטרפות לקבוצת להפסיק הלחימה - לצאת מעזה للانضمام إلى المجموعة انهاء الحرب- الخروج من غزّة https://bit.ly/EndTheWarNow

עדכונים שוטפים בפייסבוק https://bit.ly/EndWarFB

עיזרו להפיץ את המידע
https://cli.re/Protest.Updates

בנוסף לארגוני השלום והשמאל שמפגינים כבר חודשים נגד המלחמה, עכשיו הכריזו ארגוני מחאה רבים מהמיינסטרים הישראלי לצאת לרחובות ולהתנגד לכניסה לרפיח. בין הארגונים - אמהות בחזית, בונות אלטרנטיבה, משה רדמן וכמובן, משפחות החטופים.

רוב הארגונים הללו מוחים בעיקר בשל החשש לחיי החטופים (בהנחה שכניסה לרפיח כנראה תבטל כל סיכוי לעסקה) ולא בהכרח בשם שמירה על חיי הפלסטינים - אך זו עדיין קריאה ברורה שאפשר להסכים עליה המחנה תומך חיים, לא לכניסה לרפיח!

הפעולה הזו מגיעה לאחר מכתבים של אמהות לחיילי מילואים שמתנגדות לכניסה לרפיח ולמכתב מילואימניקים שמתגבש, וכמובן, בנוסף ללחץ בינלאומי מאסיבי על ישראל.

זו ההזדמנות שלנו לפעול ולמנוע את הפעולה הזו, ולתמוך בחיים ובאפשרות לשלום.

צאו מהבית והביאו שלטים הקוראים למנוע כניסה לרפיח.

בנוסף, יש דרכים נוספות לכל אחד ואחת מאיתנו לפעול - סירוב לשתף פעולה ברמות שונות, כתיבה במדיה החברתית, הגעה לתקשורת, הפעלת לחץ על מקבלי החלטות ועוד. אל תשתקו!

להצטרפות לקבוצת להפסיק הלחימה - לצאת מעזה للانضمام إلى المجموعة انهاء الحرب- الخروج من غزّة https://bit.ly/EndTheWarNow

עדכונים שוטפים בפייסבוק https://bit.ly/EndWarFB

עיזרו להפיץ את המידע.


הערב וכל ערב: מול הקריה שער בגין

https://cli.re/Bring_Them_Back

הצטרפו ליפעת קלדרון בת דודו של עופר קלדרון, עינב צנגאוקר אמו של מתן צנגאוקר ומשפחות נוספות בשער בגין הערב ובכל ערב

שער בגין 18:30-20:30 אנא הגיעו בחולצות שחורות

בואו, שתפו‼️ 🎗🎗🎗 ‎לעדכונים בקבוצת שער בגין did.li/hostprotests

219 ימים להפקרה | 12.5 | 18:30-20:30*

ערב יום הזכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבהנוכחות שרי ממשלת ההפקרה בטקסי יום הזכרון הינה ניצול ציני בידי פוליטיקאים של זיכרון הנופלים בשעה שאזרחים מופקרים לגווע בשבי החמאס וחיילים מועלים על המוקד למען שרידות הממשלה. זו נקודת שפל נוספת של הממשלה השוברת שיאי ציניות, אטימות ורוע.

הערב נקיים בבגין משמרת שקטה למען סיום המלחמה והחזרת החטופים והחיילים הביתה.

את המתים לא נוכל להחזיר לחיים, על החיים שבשבי עלינו להיאבק. בתי הקברות מלאים גם בלעדיהם.

הצטרפו ליפעת קלדרון בת דודו של עופר קלדרון, עינב צנגאוקר אמו של מתן צנגאוקר ומשפחות נוספות בשער בגין הערב ובכל ערב.

שער בגין 18:30-20:30 אנא הגיעו בחולצות שחורות

הקשיבו לדבריו של רותם קלדרון, אח של סהר וארז שחזרו מהשבי, ובנו של עופר שעדיין בעזה.

אבא שלי עדיין בפאקינג עזה.* אני קורא לציבור, אני קורא לעם ישראל, אני קורא לחברה הישראלית, אני קורא לכולם. בואו להפגין איתנו. בואו להילחם איתנו. זו לא מלחמה רק של משפחות החטופים- זו המלחמה של כולנו. זו מלחמה על הקיום שלנו. בואו להפגין”

הצטרפו למאבק להחזרת החטופים לקבוצה ״מחזירות את החטופים - עסקה עכשיו״: https://cli.re/Bring_Them_Back

לקבוצה נמאס מהשירים: https://chat.whatsapp.com/KSFzJpfUl6q63BAVYXbnrh

איילה מצגר קוראת לכולנו: "חמאס החזיר תשובה חיובית לעסקה!!! צאו מהבתים, הצטרפו למשפחות החטופים בשער בגין, ודרשו ממשלת ישראל לעצור את ההפקרה, למנוע את המשך הכניסה לרפיח ולסיים את המלחמה!

שתפו. הפיצו. קחו אתכם עוד 3 חברות וחברים ובואו

כי עד שהם חוזרים- כולנו חטופים


אין חטופים אין עצמאות טקס כיבוי משואות והדלקת תקווה ערב יום העצמאות, 13/5, אמפי שוני, 18:30 | יוזמת משפחות חטופים ואזרחים

לינק לצפיה ישירה - יעלה פה ביום הטקס https://linktr.ee/mesuot

טקס המשואות האזרחי בהובלת משפחות חטופים וחטופות

שידור חי || טקס כיבוי המשואות והדלקת תקווה || ערב יום העצמאות|| יום ב' 13/5 || החל מ-20:00

לינק לשידור הישיר של הטקס מאמפי שוני: https://linktr.ee/mesuot

*בזמן שבחלק מערוצי הטלוויזיה יבחרו לשדר מיצגי ראווה מטקס משואות "ממלכתי", פחדני, מוקלט, נטול קהל ומנותק מהעם, הציבור מוזמן להצביע עם הלב ולהצטרף לשידור הטקס - המוסרי והמדוייק שבראנו יחד.

System Message: WARNING/2 (<string>, line 205); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

טקס משואות מכבד ואנושי המכיר בכאב, באובדן ובצלקות שנותרו בנפגעים ובנפגעות ובחבלי ארץ אהובים, מישיר מבט אל האסון המשותף אך עם זאת מעצים ומעורר תקווה.

מדינה מתוקנת לא יכולה לחגוג כש-132 אזרחים ואזרחיות מוחזקים בשבי!

במהלך הטקס נכבה את משואות ההפקרה, ההזנחה, הזלזול והנטישה, ונדליק תקווה לעתיד טוב יותר, ערבות הדדית והשבת כל החטופים ביום אחד הביטחון האישי והאמון במערכות קרסו עשרות אלפים איבדו את היקרים להם, את ביתם, העוגנים של חייהם נלקחו מהם, אבל עבור 132 משפחות הסיוט נמשך יום אחר יום. שעה שעה, חיים שאינם חיים ולילות שאינם לילות..

במהלך האירוע יכובו משואות ההפקרה, הנטישה, הזלזול וההתעלמות ותודלק מחדש להבה של ערבות הדדית ותקווה לעתיד טוב יותר של מציאות מתוקנת, כואבת אבל שפויה ומלאת חמלה.

מנחים: לוסי אהריש וג'קי לוי

משתתפות.ים: רונה קינן, דרור קרן, דניאלה ספקטור, החצר האחורית.

משתתפות.ים בטקס המשואות:

🎗️עינב צנגאוקר - אימו של מתן צנגאוקר החטוף בעזה 🎗️איל ושרון אשל – הוריה של רוני אשל ז"ל אשר נרצחה בחמ"ל התצפיתניות 🎗️מרב סבירסקי - הוריה אורית ורפי נרצחו בבארי בשבעה באוקטובר. אחיה, איתי, נחטף מבארי ונרצח לאחר 99 ימים של סיוט 🎗️כרמית פלטי קציר - אחותו של אלעד קציר אשר נרצח בשבי החמאס 🎗️גלית דן - אימה של נויה דן ובתה של כרמלה דן אשר נרצחו בניר עוז, שלושה מבני משפחתה נחטפו 🎗️רביד מנשה - ממקימות המטה להכרה בפגיעה בנשים במלחמה 🎗️דפנה שפט - פסיכיאטרית בשירות הציבורי🎗️ ליאור ועמוס אלון - תושבי בארי וניצולי הטבח 🎗️טמיר רייכר - מקים חמ"ל החילוץ וההצלה ויוזם דיסקיות החטופים, ליאת קובריגרו ונעה זמברג קרסיק- מבין מקימות החמ"ל האזרחי 🎗️דורון שבתאי - עובד סוציאלי, תושב שדרות שיר שבתאי - עורכת דין, תושבת שדרות 🎗️תא"ל (במיל') דוד אגמון - נלחם בקרבות בעוטף בשבעה באוקטובר 🎗️יסמין פורת - ניצולה ממסיבת הנובהומאירוע ירי הטנק בבארי 🎗️מיכל להב - עקורה מביתה בצפון מזה 7 חודשים 🎗️יעל אלון- בת ואם שכולה.

הטקס בהשתתפות חטופים ששוחררו, משפחות חטופים, משפחות שכולות, ניצולים, עקורים, נשות ואנשי סיוע אזרחי, חברות וחברי כנסת ואישי ציבור.

[5/12, 08:48] +972 54-234-3481: טקס כיבוי משואות והדלקת תקווה בהובלת משפחות חטופים וחטופות

שידור חי | ערב יום העצמאות | יום ב' 13/5 | 20:00

לינק לשידור הישיר של הטקס:
https://linktr.ee/mesuot

System Message: WARNING/2 (<string>, line 235)

Definition list ends without a blank line; unexpected unindent.

System Message: INFO/1 (<string>, line 235)

Possible incomplete section title. Treating the overline as ordinary text because it's so short.

. *האירוע ממומן מתרומות, נזדקק לכל סיוע.

System Message: WARNING/2 (<string>, line 235); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

System Message: WARNING/2 (<string>, line 239)

Bullet list ends without a blank line; unexpected unindent.

לתרומות ותמיכה במאבק להצלת החטופים: https://linktr.ee/mesuot [5/12, 18:09] +972 54-234-3481: התכנסות עממית בערב יום העצמאות

יום העצמאות השנה חל במציאות בלתי נתפסת. אי אפשר לחגוג. אי אפשר להתנהג כרגיל. שום דבר לא נורמלי.

בשנה הזאת, נתכנס למרחב אמנותי-מחאתי משותף, בו נוכל לבטא יחד מחשבות, חלומות, כאב ותקווה.

בתוכנית: 🔵במה פתוחה ⚪הכנת שלטים וסטיקרים 🔵סדנת תיפוף להפגנות ⚪מעגלי שיח

מוזמנים להגיע כבר ב-20:00 הקרנת טקס כיבוי משואות והדלקת תקווה הטקס בהובלת משפחות חטופים, נפגעי ה7/10, אנשי ציבור. מתקיים בשוני ומוקרן במוקדים ברחבי הארץ.

בואו להיות איתנו. יחד אנחנו יכולות ליצור שינוי במציאות.

שני | כיכר פריז | 20:00 הקרנת הטקס, 21:00 המשך הערב

לקבוצת העדכונים https://did.li/06Y5q

בואו, שתפו‼️ 🎗🎗🎗 ‎לעדכונים בקבוצת שער בגין did.li/hostprotestsmad

Halperin. Press tab to insert.


די! לצאת מקן הצרעות!

הפגנה! מוצ"ש | 19:30 קפלן - תל אביב אנחנו בוחרים בחיים! בואו במוצ"ש, אי אפשר לשתוק אל-מול הממשלה שלא מחזירה את היקרים שלנו. דורשות עסקה עכשיו. למקרה שעוד אין לכם חולצת Fck Bngvr - נחכה לכן עם דוכן מרצ'! מיקום מדויק יישלח בקבוצה: https://cli.re/Stop.Pitamar

להפגנות נוספות, כנסו למפת ההפגנות המלאה: https://cli.re/FullProtestMAP

לעדכוני מחאה נוספים הצטרפו לקבוצת הווטאספ: https://cli.re/Protest.Updates

שימו ❤️! מפגינים ושומרים על עצמינו: 🔸 לדיווח על אלימות נגד מפגינים למוקד המחאה המיוחד: https://cli.re/alimut 🔸 לסיוע מפורום מערך עצורים מחאות: https://cli.re/atzurim 🔸 לעזרה ראשונה נפשית מא.נשי טיפול ללא עלות: https://cli.re/nefesh במקרה של שימוש במכת"זיות - יש להסיר משקפיים, ולהגן על הפנים והראש.

שתפו והפיצו בכל הכוח!! 📣📣📣


טנק דרס קן צרעות במרחב החיץ בגבול עזה ליד נירים. אלפי הצרעות תקפו את הלוחמים ופצעו 11 מהם, קל ובינוני. הלוחמים פונו לאשפוז בביה"ח תל השומר, כך מדווח הכתב יואב זייתון. זאת מטאפורה די מדויקת לאופי המלחמה הזאת כולה.

http://ch7.io/hdYjb$Fz


הפגנות מוצ"ש: לשחרר את החטופים! לעצור את המלחמה!

הפגנות מוצ"ש בת"א וירושלים: לשחרר את החטופים! לעצור את המלחמה! לא לפלישה לרפיח! לא להמשך ההרעבה ושפיכות הדמים!

הפגנות מוצ"ש בת"א וירושלים: לשחרר את החטופים! לעצור את המלחמה! לא לפלישה לרפיח! לא להמשך ההרעבה ושפיכות הדמים!

מוצ"ש 4.5

חיפה 18:30 רחבת האודיטוריום תל אביב 18:30 צעדה מכיכר הבימה (עומדים ביחד) | 19:00 קפלן פינת ארניה אוסוולדו - שימו לב לשינוי מהמקום הרגיל (הגוש נגד הכיבוש) וברחבי הארץ


גם עכשיו נמשכת ההרעבה בעזה. גם עכשיו נמשך ההרג. גם עכשיו נמשך הכיבוש.

מספיק עם המספרים, מספיק עם החדשות, זה בערך אותו דבר כבר שבעה חודשים. שום דבר באמת חדש.

לכל מלחמה יש סוף.

כדאי שאשאל את עצמי: מה עשיתי היום כדי לסיים את המלחמה? להשתהות עם השאלה. ולשאול אותה כל יום. ולפעול. עד שתיגמר המלחמה.

להצטרפות לקבוצת להפסיק הלחימה - לצאת מעזה للانضمام إلى المجموعة انهاء الحرب- الخروج من غزّة https://bit.ly/EndTheWarNow

עדכונים שוטפים בפייסבוק https://bit.ly/EndWarFB


אנחנו איננו שותקים! זה הרגע האחרון להחזיר את החטופים! מוצ"ש - עצרת וצעדה, כיכר פריז בירושלים

אנו נמצאים בימים קריטיים לעסקה. ממשלת ישראל חייבת לעשות הכול כדי להחזיר את כולם הביתה עכשיו.

לא ייתכן ששיקולים פוליטיים יכריעו את גורל החטופים, אין דבר חשוב יותר מחיי אדם.

אנחנו לא שותקים ויוצאים לרחוב למענם כי אנחנו בוחרים בחיים. הצטרפו אלינו בדרישה לעסקה מיידית.

דוברים: 🎗️ עידן ברוך, אחיו של אוריאל ברוך שנחטף ונרצח בשבי. 🎗️ אלה מור, דודתה של אביגיל עידן בת ה-4 שנחטפה ושוחררה מהשבי, ושל אחיה מיכאל ועמליה שהתחבאו 14 שעות בארון בכפר עזה. 🎗️ מוטי קפלן, הפקולטה לארכיטקטורה, הטכניון.

מוצ"ש 4.5 | כיכר פריז | 20:45 עצרת ומשם נצא לצעדה

לתמיכה ועדכונים של מטה משפחות החטופים ירושלים >> https://linktr.ee/hatufim_jlm