הודעות לעיתונות 
צאתכם לשלום ממדינת פלסטין! / מה אמר השופט עמית ? / נשים פלסטיניות וישראליות עומדות יחד למען השלום ‎

צאתכם לשלום ממדינת פלסטין! / מה אמר השופט עמית ? / נשים פלסטיניות וישראליות עומדות יחד למען השלום ‎


צאתכם לשלום ממדינת פלסטין!

מחר שישי 22.9, נעמוד שוב ב־9:00 על הגבול בכביש 5, ונברך את היוצאים והנכנסים למדינת פלסטין וממנה

https://www.facebook.com/events/680409084038771?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22mechanism%22%3A%22your_upcoming_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

מה אמר השופט עמית?

שלום,

בזכות תרומות של פעילים, הצלחנו לתת לשופטים גב ערב הדיון ההיסטורי בבג״צ על העתירות נגד ביטול עילת הסבירות:

כולנו היינו דרוכים לקראת הדיון, אבל יעברו עוד שבועות עד להחלטה ואנחנו לא יכולים לחכות באפס מעשה. השופט עמית אמר אתמול ש״דמוקרטיה מתה בשורה של צעדים קטנים״. גם ההתנגדות שלנו מורכבת מצעדים קטנים, רובם לא מרגישים דרמטיים בזמן אמת, אבל הם חשובים כמו הפגנת הענק מול בית המשפט - ואולי יותר.

זו העבודה שלנו בשגרה - עוד קמפיין, עוד שלט, עוד גירוש שנמנע ועוד חקיקה מפלה שעצרנו. אנחנו חוזרות לעבודה מיד אחרי החג ורציתי לנצל את ההזדמנות כדי להגיד תודה על התמיכה שלך.

בג״צ עוד לא הכריע, אבל המשבר החוקתי כבר כאן, עם ממשלה ששולחת לשופטים איומים מאפיוזים ולא בוחלת בדבר בדרך לכוח בלתי מוגבל. החדשות הטובות הן, שגם אנחנו כאן, נחושים מתמיד. צמחנו השנה לתנועה אדירה של יותר מ-400,000(!) - כוח שרק מתעצם מול ממשלה רעה של עליונות יהודית ושנאת נשים ולהט״ב.

התנועה שלנו קיימת רק בזכות הפעילים וכל מה שהשגנו - במאבק בהפיכה המשטרית ולאורך השנים - השגנו בזכות פעילים כמוך.

שוב תודה ושנה טובה יותר לכולנו,

רלוקה וכל צוות זזים - גוני, אמל, סרוג׳, יותם, יונתן וענת לתרומה לפעילות בשנה הבאה

נ.ב: ראית את הסרטון שלנו מההפגנה בירושלים? לצפייה בלינק: https://zaz.im/go/2i8dv4?source=facebook&t=5&akid=14407%2E8418%2E4JF8fq זזים היא תנועה אזרחית של למעלה מ-400,000 פעילות ופעילים שיוזמים קמפיינים בנושאים בוערים כדי לקדם שוויון, שלום, זכויות אדם וצדק חברתי.


נשים ישראליות ופלסטיניות עומדות יחד למען השלום

אם אתן מאמינות בתפקיד של נשים בפתרון סכסוכים, בואו ועמדו לצד הנשים הפלסטיניות והישראליות שמאתגרות את העולם כדי להבטיח חיים לילדיהן

הודא אבו ערקוב, פעילת שלום פלסטינית, קוראת לכולם ולכולן להצטרף אלינו ב-4.10 בירושלים ובים המלח, לאירוע של נשים ישראליות ופלסטיניות שדורשות לעצור את מעגל הדמים ולפעול לשינוי המציאות!

הצטרפו אלינו! לינק להרשמה בקישור הראשון

إذا كنتم تؤمنون بدور المرأة في حل النزاعات، فتعالوا وساندوا النساء الفلسطينيات والإسرائيليات اللاتي يتحدين العالم لضمان الحياة لأولادهن.

هدى أبو عرقوب، ناشطة سلام فلسطينية، تدعو الجميع للإنضمام إلينا يوم 4.10 في القدس والبحر الميت، في حدث لنساء إسرائيليات وفلسطينيات اللاتي يطالبن بوقف دائرة سفك الدماء والعمل على تغيير الواقع!

انضموا إلينا! رابط التسجيل في الرابط الأول

אנא הפיצו את ההזמנה לכל המשפחה, חברות וחברים, שכולנו ביחד נגיע!* https://chat.whatsapp.com/C0acwfHVdRPIjPEdpE2h2q

לרישום להסעות מרחבי הארץ לאירוע*🚌 https://wwp.thegali.co.il/

כוח השלום* עוצרות את מעגל הדמים*

الرجاء تعميم الدعوة لجميع أفراد العائلة ، الصديقات والأصدقاء، حتى نجتمع جميعًا!* https://chat.whatsapp.com/C0acwfHVdRPIjPEdpE2h2q

🚌 *للتسجيل في السفريات من جميع أنحاء البلاد إلى الحدث*🚌

System Message: WARNING/2 (<string>, line 63); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

https://wwp.thegali.co.il/

قوة السلام نوقف دائرة الدماء