הודעות לעיתונות 
*ארץ חדשה, ארץ לכולם*

*ארץ חדשה, ארץ לכולם*


איזה סוף שבוע עבר על כולנו. כבר הרבה זמן שלא בכינו משמחה והתרגשנו כל כך. כבר הרבה זמן שלא נשמנו לרווחה מהידיעה שיש לנו כמה ימים של הפסקת אש, ימים של חיים ולא של מוות.

התמונות של משפחות מתחבקות, של ילדים רצים להוריהם, החלו לרפא קצת את הכאב. אך השמחה כמובן לא שלמה עד שיחזור אחרון החטופים.

אין דבר חשוב יותר מחיי אדם. הקולות הקיצוניים שניסו למנוע את העסקה הזאת הם אותם קולות שמנסים לגרור אותנו למלחמות בלתי נגמרות ומוכנים לשלם בחיי ילדינו. אסור לתת לקולות האלה לנצח, סוף השבוע הזה הוא הוכחה לכמה אנחנו צמאי חיים וכמה טוב יכול להיות אם ניתן לאהבת האדם ולא לשנאת האחר להוביל אותנו.

במהדורות החדשות חזרו הכתבים הנרגשים על הצורך בבניית "ארץ חדשה", כמבקשים להפסיק עם המחלוקות והשנאה ששררה בישראל עד ה7.10. הם צודקים, אין ספק שצריך "ארץ חדשה", ארץ חדשה לכולם ולכולן.

הפסקת האש חייבת להיות זמן שבו נדרוש מהפוליטיקאים להגיד לנו לאן הם לוקחים אותנו ונוודא שיש להם גם תוכנית מדינית על השולחן. כי אנחנו כבר יודעים שמהלך צבאי ללא תכלית מדינית יוביל אותנו חזרה לאותה ארץ ישנה, לאותו מעגל דמים בלתי פוסק.

עלינו לדרוש חזון מדיני שיוביל אותנו לארץ חדשה לכולם.ן, חזון שרואה את כל האנשים שחיים בארץ הזאת ומבטיח להם חיים בטוחים וטובים יותר. פלסטינים וישראלים עובדים על חזון כזה כבר עשור בארץ לכולם, חזון של שתי מדינות במולדת אחת, זה הזמן להצטרף לתנועה ולקחת חלק בבניית העתיד של כולנו.

הצטרפו לקבוצת העדכונים השקטה של ארץ לכולם 📣 https://cli.re/2S1HIDKUNIM