הודעות לעיתונות 
דווקא עכשיו - צעדה ישראלית-פלסטינית משותפת אל מאחז חומש

דווקא עכשיו - צעדה ישראלית-פלסטינית משותפת אל מאחז חומש


טוב למות בשביל ניהול הסכסוך?

מפעל חייו של נתניהו הוא מחיקת הפתרון והנצחת מעגל האלימות. אבל עם כל מבצע שלא מביא שקט או ביטחון מתבהר לציבור הישראלי מה שכל בכיר ביטחוני כבר יודע: אין תוחלת למבצע צבאי ללא חזון מדיני.

המבצע בג'נין הסתיים. תוצאותיו: 12 הרוגים ומאות פצועים פלסטינים בג'נין, ואלפי אנשים, נשים, קשישים וטף שנאלצו להימלט מבתיהם במחנה הפליטים מאימת המלחמה. חייל ישראלי נהרג, 8 פצועים בפיגוע בתל אביב, ורקטות שנורו מעזה.

המבצעים הללו הם חסרי תוחלת, והם רק מעמיקים את מעגל השכול והשנאה. רק סיום הכיבוש ומציאות של צדק ושלום תביא ביטחון לשני העמים פה.

דווקא בימים האלה של מבצע מדמם בג'נין, טרור מתנחלים בשטחים ופיגוע נורא בתל אביב - אנחנו מציעים אלטרנטיבה אמיתית. בשישי הקרוב תושבי הכפר בורקה מזמינים אותנו לצעדה משותפת שתצא מהכפר אל עבר מאחז העבריינים בחומש.

הרשמה ופרטים לצעדה מבורקה לחומש

הסעות: https://cli.re/74eDWb לאיוונט: https://fb.me/e/63z08jDAT

תרמו לנו, כדי שנוכל להמשיך במאבק! FzaHet8WcAIZcy7

מחבלים יהודים מהגבעות או מגיני הדמוקרטיה בנתב"ג, איזו ישראל אתם רוצים שתהיה כאן? אם התשובה ברורה גם לכם, הצטרפו אלינו בשישי הקרוב לצעדה משותפת מהכפר בורקה אל מאחז העבריינים בחומש. נצעד יחד עד שחומש יפורק!

טרור המתנחלים בגיבוי הממשלה FztKGdqWcAI4hkQ

טרור המתנחלים ממשיך בכל הכוח בזמן המבצע הצבאי בג'נין. אתמול בכפר בורקה תועדו ע"י תחקירני יש דין מתנחלים רעולי פנים מיידים אבנים על אם ובתה ששהו באחד מבתי הכפר.

אנחנו לא שותקים לטרור המתנחלים! יחד עם שותפינו בארגונים נוספים עלינו השבוע בקמפיין מודעות ברחבי העיר ת"א שמטיל על הממשלה את האשמה שבגיבוי הטרור המתנחלי המשתולל.

גם אתם לא מוכנים לשתוק לטרור היהודי? הצטרפו אלינו בשישי הקרוב לצעדה משותפת יחד עם תושבי הכפר בורקה נגד המאחז בחומש ונגד הטרור המתנחלי היוצא ממנו!

✊🏼 שישי 7.7 | צעדה ישראלית-פלסטינית מבורקה לחומש | ✊🏼 מוצ"ש 8.7 | הגוש נגד הכיבוש בהפגנות ברחבי הארץ

להצטרפות לקבוצות החזית נגד הכיבוש: https://bit.ly/3IBDF7k