הודעות לעיתונות 
הדיכוי וההרג בשטחים הכבושים מגיעים לשיא - מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה במי שנכלא על סירובו לכיבוש

הדיכוי וההרג בשטחים הכבושים מגיעים לשיא - מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה במי שנכלא על סירובו לכיבוש


הדיכוי וההרג בשטחים הכבושים מגיעים לשיאים חדשים - מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה במי שנכלא על סירובו לכיבוש

הדיכוי וההרג בשטחים הכבושים מגיעים לשיאים חדשים - מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה במי שנכלא על סירובו להשתתף בתועבת הכיבוש

משמרת תמיכה בד' סרבן המצפון 26.8 מחר שבת 26/8 שעה 17:00 נפגין מול כלא 10 בכפר יונה ( "נווה צדק" בשפתו האורווליאנית של הצבא) בסולידריות עם סרבן המצפון ד', שנכלא שוב על סירובו לקחת חלק בכיבוש ודיכוי ובהקמת משטר של עליונות יהודית ואפרטהייד.

אנו באים ובאות לתמוך, לחזק ולקרוא בקול ברור - די לכיבוש ופשעי מלחמה! די גם לכליאת המתנגדיםות למציאות האלימה הזאת!

הסעות:

ירושלים - 15:00 ליד סינימה סיטי

תל אביב - 16:00 צומת נמיר-ארלוזורוב שליד רכבת מרכז בתל אביב

שעת חזרה משוערת : 18:00

עולם אחר אפשרי, אם ורק אם נפעל יחדיו כדי להביאו!

יותר ויותר צעירים וצעירות במדינת ישראל 2022 בוחרים ובוחרות במודע להיכנס לכלא, מיד אחרי התיכון, ולהשאר זמן לא מבוטל מאחורי סורג ובריח. אנו נבוא מחר לגבעה מול כלא 10 להראות סולידריות עם נוער שמשלם מחיר על התנגדותו לכיבוש ועל המאבק למען מציאות טובה וצודקת יותר. הסרבנים והסרבניות שלנו יודעים מה זה אומר לחיות תחת כיבוש (למשל, אי יכולת להגיע למקורות מים ולאדמה הפרטית שלך) ולא מקבלים את אשליית האנחנו פה והם שם (תל אביב מרגישה כמו פנטזיה בשטחים, ובתל אביב אי אפשר לדמיין בכלל את מה הולך בגדה המערבית). הסרבנים והסרבניות שלנו לא המציאו את הגלגל, אלא פשוט המשיכו מסורת של היצמדות לערכים ועקרונות של שוויון וסולידריות. לא נזקקו לביקור הסתה של בן גביר בבית הספר כדי להבין שמערכת החינוך שוטפת את המוח, הם והן הבינו את זה טוב מאוד גם בלי בן גביר.