פעילות ודיווחים 

לא להחזרת יולי אדלשטיין לתפקיד יו"ר הכנסת אחרי ביזוי בג"צ

אל: בני גנץ. אנו, אזרחים מכל קצות הקשת הפוליטית, דורשים מבני גנץ ועמיתיו בחוסן לישראל, שלא יאפשרו את מינוי יולי אדלשטיין מחדש לתפקיד יו״ר הכנסת.

למה זה חשוב? יולי אדלשטיין ביזה את פסק הדין של בג״צ, ונקט פעולה כוחנית המאיימת על יסודות הדמוקרטיה ושלטון החוק. מינויו מחדש לתפקיד יו״ר הכנסת, בתמיכת חוסן לישראל, יחליש את מעמד בג״צ, ואת יסודות החוק והדמוקרטיה. הסיבה המרכזית שגנץ וחוסן לישראל זכו לתמיכה רחבה, היא התגייסותם לטובת שלטון החוק והדמוקרטיה. לכן, ללא קשר לעמדתנו כלפי הצטרפות גנץ לממשלה, אנו מצפים שהוא ימלא את הבטחתו בנושאים אלו.


פעילים מדברים על גנץ (ומתווכחים על גנץ, ומתקיפים את גנץ, ולפעמים גם מקללים)

תגובות של פעילים פוליטיים המזוהים עם מפלגת "כחול לבן" ומפלגות משמאלה נאספו מהרשת (פייבוק, קבוצות וואטסאפ, דיונים במייל) בזמן ומיד ואחרי החלטתו של בני גנץ להכנס לממשלת נתניהו.

התגובות מופיעות בארבעת הקישורים להלן כלשונן, ללא שינוי או עריכה.

http://www.scooper.co.il/pr/1046081/ http://www.scooper.co.il/pr/1046082/ http://www.scooper.co.il/pr/1046083/ http://www.scooper.co.il/pr/1046084/


היום הכריזה ביביסטאן מלחמה על ישראל

בשירות הנאשם מבלפור הרים הימין יד על הכנסת ובית המשפט העליון. זו הפיכה, לא "פלונטר פוליטי". הפגנת "הדגלים השחורים" היום היתה המרגשת ביותר שלקחתי בה חלק מימי.

זכרו את התאריך: 25 במארס 2020. בעיצומו של משבר הקורונה ותחת "מצב חירום", הרים הימין בישראל יד על הכנסת ועל בית המשפט העליון. הרשות המבצעת, ועוד במסגרת ממשלת מעבר שלא זכתה לאמון הציבור, השביתה בתוך שבוע את הרשות השופטת וגם את הרשות המחוקקת. יו"ר הכנסת היוצא, יולי אדלשטיין, סירב למלא את פסיקת בג"ץ ולכנס את נבחרי הציבור כדי לבחור להם יו"ר חדש. זו הפיכה. אין דרך אחרת להגדיר זאת. ביביסטאן הכריזה מלחמת אזרחים על ישראל.

הייתי היום (רביעי) עם חברי מחאת "הדגלים השחורים" מחוץ למשכן. זו היתה ההפגנה המרגשת ביותר שלקחתי בה חלק מימי, כאזרח וכעיתונאי. המוני ישראלים לבושים שחור, מכל המינים, הגילאים והעדות, עלו בשיירות לירושלים כדי להילחם למען הדמוקרטיה. גם בימי קורונה, דווקא בימי קורונה.

הכתבים הפוליטיים ממשיכים לסקר את "הפלונטר הפוליטי", אלה המשפטיים עוקבים אחרי נפתולי העלילה בזירה שלהם, אבל זה כבר לא הסיפור. מרגע שאדלשטיין, בשליחות ראש הממשלה הנאשם בפלילים, סירב לציית להכרעת בג"ץ והמיעוט משבית את הכנסת כדי לא להעביר את השלטון לרוב - אין יותר "פלונטר". זו מלחמת אזרחים. בלי בג"ץ ובלי בצלם. כרגע זו איננה מלחמה אלימה, ייתכן מאוד שגם זה יגיע.

ליו"ר כחול-לבן, בני גנץ, אין כרגע ממשלה ביד וגם לא בטוח שכדאי שתהיה לו בקרוב. ממשלת 61 בתמיכה מבחוץ של הרשימה המשותפת היא כמובן רעיון לגיטימי, ודאי שרומנטי, אבל היא תתקשה להילחם ביד אחת בביביסטאן וביד השנייה בקורונה ובמחדלים המתגלגלים של ממשלות נתניהו.

מוטב כעת להמשיך בהשתלטות מחודשת על הכנסת ולהגן על הדמוקרטיה מפני המתקפה. צעד אחר צעד. הגלגלים מסתובבים, דברים קורים. השבוע תמכו הח"כים של הרשימה המשותפת במינוי ח"כ מישראל ביתנו לראשות ועדת הכספים. בקרוב, על אפם ועל חמתם של נתניהו וסריסיו, ייבחר יו"ר חדש בקולותיהם של אביגדור ליברמן והיבא יזבק. חזון אחרית הימים.

אורי משגב, הארץ 25.3.2020


האם אדלשטיין יציית לבג"צ? עולים בשיירה לירושלים

האם יו"ר הכנסת אדלשטיין יציית לחוקי מדינת ישראל ויקיים את הוראת בג"צ? בקרוב נדע, בינתיים עולים בשיירה לירושלים

התנועה לאיכות השלטון

עדכון חשוב – שתפו. שיירת הדגלים של התנועה לאיכות השלטון מתקיימת כמתוכנן.

את הכוחות שמנסים לרסק את הדמוקרטיה, לא מעניינת הקורונה.

הם ממשיכים בשלהם.

היום נתייצב מולם כמו חומה בצורה על מנת להגן על הדמוקרטיה הישראלית.

9:00 התכנסות בלטרון (במגרש החניה שצמוד ל"יד לשריון") 10:30 מול משכן הכנסת.

למתעניינים: השיירה מתנהלת באישור של משטרת ישראל. אנחנו צריכים אתכם. בואו עם המון דגלי ישראל בידיים ועם תקווה בעיניים.


שיירת המחאה חוזרת, היום מול משכן הכנסת. בהתאם להנחיות משרד הבריאות, ובאישור המשטרה.

לינק לאיוונט: https://www.facebook.com/events/2567233196871760/ 9:00 התכנסות בלטרון 10:30 מול משכן כנסת

בואו עם המון דגלי ישראל בידיים ועם תקווה בעיניים!

תמונה יכולה לכלול: ‏‏אדם אחד‏, ‏‏‏‏שמיים‏, ‏פעילויות בחוץ‏‏ ו‏טקסט‏‏‏‏


היום ב-5.00 בכל הארץ - הפגנת המרפסות להגנה על הדמוקרטיה!‎

היום (שלישי) בשעה 5:00 אחה"צ בדיוק יצאו יחד אלפי ישראלים למרפסות בכל הארץ עם סירים, מחבתות, שלטים ומשרוקיות לעמוד לצד הדמוקרטיה.

בשבועות ובימים האחרונים אנחנו רואים צעדים מסוכנים המאיימים על יסודות המשטר הדמוקרטי שלנו. אנחנו במאבק על השיח והאווירה הציבורית, ובמאבק הזה כל קול, פוסט וסרטון קובע. חשוב מאי פעם שכל אחד מאיתנו ישמיע את הקול שלו - להחזיר את הכנסת ובתי המשפט לפעולה; לפקח על פעילות הממשלה ועל צעדי החירום והמעקב, לעצור את הצעדים המאיימים על הדמוקרטיה. לכן החלטנו לצאת בפעולה - הפגנת מרפסות בכל הארץ היום ב5.00 אחר הצהרים - בה כל אחת ואחד יכולים לקחת חלק מהבית. פתחנו את האירוע אתמול בלילה, ומאז הצטרפו אליו כבר מעל 5000 ישראלים וישראליות.

היום ב 5:00 הפגנת המרפסות - אזהרת קורונה: סכנה לדמוקרטיה אנחנו יודעים - לצאת למרפסת עם שלט זה לא טריוויאלי, וגם לא לצאת עם כף וסיר :) אבל אף אחד מאיתנו לא לבד. המשבר שאנחנו נמצאים בו הוא חסר תקדים, ואסור לנו להישאר אדישים או להיות מיואשים. החברים, השכנים, הקהילה של כל אחד מאיתנו מושפעים מהקול של כל אחד מאיתנו - ויחד אנחנו יכולים להשפיע על האווירה הציבורית בישראל.

לכל מי שישתתפו אנו קוראים לצלם את עצמם במהלך האירוע, להעלות לרשתות, ולתייג #הפגנתהמרפסות. את הסרטונים אנו מבקשים לשלוח גם אלינו, לכתובת anu@anu.org.il או בוואטספ לטלפון 054-5492195 - ולכתוב לנו אישור שימוש בסרטון לטובת הקמפיין, כדי שנוכל ליצור יחד סרטון משותף של צילומים מרחבי ישראל. אנו קוראים לאזרחים: בואו נשמיע יחד קול אדיר למען הדמוקרטיה הישראלית!

תנועת אנו - שינוי גדול עושים ביחד

יוני בלסבלג, אנו


גוש שלום: אם יסרב אדלשטיין לבג"צ, צריכים 61 ח"כים להתכנס להדיחו

יושב ראש הכנסת יולי אדלשטיין סירב לבקשה מנומסת של שופטי בג"צ שיואיל לכנס את מליאת הכנסת עד יום רביעי, לפי בקשתם של 61 ח"כים. זכותו של היו"ר לא להענות לבקשות ולהצעות. אבל עכשיו זוהי כבר לא בקשה ולא הצעה אלא צו ברור וחד משמעי של בית המשפט העליון. אפשר עדיין לקוות שיולי אדלשטיין יציית לצו הזה ויפעל על פיו, כפי שמחייב החוק, וכך יחסוך למדינת ישראל הסתבכות במשבר חוקתי חמור ללא תקדים במקביל עם משבר הקורונה.

אם חס וחלילה יסתבר כי יושב ראש הכנסת מסרב לציית לצו בית המשפט העליון – כפי ששרים וחברי כנסת מהימין לוחצים עליו לעשות – כי אז יהיה מדובר בעבירה על חוקי מדינת ישראל ובנסיון הפיכה נגד המשטר הדמוקרטי. יווצר מצב שבו יושב ראש המוסד הממונה על חקיקת חוקי מדינת ישראל נהפך עצמו לעבריין המפר את החוק, והאיש הממונה על שמירת המשטר הדמוקרטי בישראל חותר בעצמו תחת יסודות המשטר הזה.

אם חס וחלילה יווצר מצב כזה, זכותם וגם חובתם של 61 חברי כנסת המהווים את רוב חברי הבית להתכנס – כמובן תוך שמירה קפדנית על כללי משרד הבריאות – ולהצביע על הדחתו של יולי אדלשטיין ובחירת יושב ראש חדש לכנסת. ואם אי אפשר יהיה להתכנס במשכן הכנסת, צריכים 61 הח"כים להתכנס במקום אחר. במקום בו נמצאים רוב חברי הכנסת, שם נמצאת הכנסת.

אכן, על פי תקנון הכנסת צריך סדר היום להקבע על ידי היושב ראש – אולם חוקי המדינה עומדים מעל תקנון הכנסת. אם יושב ראש הכנסת עובר על חוקי המדינה, הוא לא יוכל להסתתר מאחורי סעיפי התקנון.

עדיין לא מאוחר למנוע את כל התסריטים האלה. יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין, שבעבר התגאה בהיותו בעל גישה ממלכתית ואשר בעברו הרחוק יותר לא נרתע גם מעימות חזיתי עם משטר דיקטטורי, יכול עדיין להענות לצו בג"צ ולאפשר לרוב חברי הכנסת הנבחרים לממש את המנדט שקיבלו מבוחריהם. הלילה הזה בו צריך היו"ר אדלשטיין להחליט כיצד ינהג הוא לילה גורלי בתולדות מדינת ישראל – לכאן או לכאן.

לפרטים: אדם קלר, דובר גוש שלום 054-2340749


מצילים את הכנסת - מחאת הדגלים השחורים עולה בשיירות לירושלים

בכל רחבי הארץ נשים וגברים מודאגים קמים להציל את הדמוקרטיה.

שולחים לנו תמונות עם דגל שחור מאנדרת לוחמי הגיטאות, מקבר בן גוריון, מהאנדרטה לזכר רבין וממקומות נוספים רבים שהם סמלי אומה ותקומה.

היום - שיירות לכנסת. כל הפרטים באיוונט: https://www.facebook.com/events/224894112219321/

אנו קוראים לאזרחי ישראל להצטרף אלינו. נהיה בתוך הרכב בלבד. מצייתים לתקנות. שומרים על החוק. ומשפיעים!!!

אנחנו, אזרחים מודאגים ונחושים, יוצאים להציל את הדמוקרטיה! היום (שני) מתכנסת מליאת הכנסת. אנחנו עולים שוב בשיירה לירושלים, להזכיר לנבחרי הציבור בשביל מי הם עובדים. אנחנו נוודא שהכנסת הריבונית מחליפה את היו''ר שנדבק לכיסא, ומתחילה לעבוד ולפקח על הממשלה.

יוצאים היום שני ה23 במרץ, ב09:00 מתחנת דלק דור אלון שעל כביש 6 דרומה (ליד מגל) בשיירת רכבים עם דגלי ישראל לצד דגלים שחורים, ועולים לירושלים, לכנסת.

ניסע לפחות 60 קמ''ש, כחוק, ונצבור משתתפים כל הדרך לבירה. נעדכן על מיקום השיירה בשידור חי ברשתות.

שיירות נוספות תצאנה מכל רחבי הארץ, בכל הצירים העולים לירושלים.

https://tinyurl.com/quww6o8

לו"ז נסיעה, כביש 6 - כביש 1 למשכן הכנסת , ע"פ מהירות ממוצעת 60 קמ"ש

תחנת דלק דור אלון 09:30 מחלף ניצני עוז 09:40 מחלף אייל 09:55 מחלף חורשים 10:05 מחלף קסם 10:10 מחלף נחשונים 10:15 מחלף בן שמן 10:30 יציאת דניאל 10:35 מחלף לטרון 10:50 מחלף מוצא 11:05 משכן הכנסת 11:30 --- נגיע לכנסת ונקיף אותה ברעש גדול 7 פעמים, עד שאדלשטיין יפול מכיסאו!

המסלול תואם עם המשטרה.

אנחנו מבקשים מכל מי שמגיע לשמור על הסדר, ולהשמע להנחיות המשטרה, להישאר ברכבים, לא לחסום כבישים, לא להתקהל, ובמיוחד לשמור על כל המגבלות של משרד הבריאות בנוגע לקורונה.

כוחנו באחדותנו!


* אתגר הדגל השחור! *

אנחנו מבקשים מתומכי המאבק, מכל האזרחים המדהימים שנאבקים למען הדמוקרטיה, לצאת עצמאית לאתרי מפתח בארץ, מהרשימה למטה, ולשלוח לנו צילום סטילס וסרטון (לרוחב! בלבד!) שלהם עם דגל שחור ודגל המדינה ליד האתר.

את הצילומים אפשר להעלות בתגובות לפוסט ולשלוח למייל blackflagprotest2020@gmail.com.

רשימת האתרים:

בית דיזינגוף רוטשילד 16 תל אביב הכותל המערבי ירושלים מוזיאון ני"לי זכרון יעקוב יער בירייה מחנה המעפילים עתלית גשר עד הלום אשדוד מכון איילון רחובות לטרון מוזיאון האצ"ל יפו כלא עכו עכו הטנק בדגניה דגניה דגל הדיו אילת הטכניון הישן חיפה מכון וויצמן רחובות קבר בן גוריון שדה בוקר גבעת התחמושת ירושלים תל פאח'ר רמת הגולן גשר בנות יעקוב בית בגין רוזנבאום 1 תל אביב מרכז מורשת מנחם בגין ירושלים מוזיאון חיל האוויר חצרים מעבר הערבה לירדן נמל חיפה - מקום יציאת הבריטים חיפה המנורה ירושלים בית אליהו גולומב רוטשילד תל אביב אנדרטת הנגב באר שבע אנדרטת פורצי הדרך לירושלים שואבה לוחמי הגיטאות אנדרטת גווילי האש

"קוּם כִּי עָלֶיךָ הַדָּבָר וַאֲנַחְנוּ עִמָּךְ חֲזַק וַעֲשֵׂה!" (עזרא, י, ד)


נלחמים בקורונה כאילו אין נתניהו - ובנתניהו כאילו אין קורונה!

נתניהו, עד שלא יגיע הזמן שכולם! יכירו במציאות ויתחילו להתייחס אליך כאל פגר פוליטי! לא יהיה שום תעכלס!! כל סוג של התייחסות אליך רק מעניקה עוד שבריר לגיטימציה לעצם היותך.

המבחן האולטימטיבי שלך מחר בערב בבג"צ אדלשטיין!! שם יקבע סופית וחד משמעית - האם אנו דמוקרטיה עם שלוש רשויות חזקות, מתפקדות ועצמאיות או רק שלד עלוב של רשות מבצעת מושחתת אחת הרומסת ללא שום מעצורים את כל השאר!

ושוב - נלחמים בך כאילו אין קורונה - נלחמים בקורונה כאילו אין אתה!! רק כך ננצח!! את שניכם!!

עדיין משתעשע ברעיון הפתולוגי שאתה ורק אתה יכול ותהייה המציל הלאומי הגדול שלנו?? קח עצה קטנה ממני -

לך עכשיו ומיד!! זו תהייה ההצלה האמיתית שלנו והנצחון שלך!! הנה, היצלת אותנו... איש חולה!!

מן הדף הותיק Crime Minister https://www.facebook.com/IsraelCrimeMinister/photos/a.672415979884770/1127891767670520/?type=3&theater


פעילי כחול לבן מפעילים לחץ על גנץ לא להכנס בשום אופן לממשלה בראשות נתניהו ‎

העצומה שלהלן הופצה ברשת במהלך סוף השבוע וזכתה להענות רבה. זאת היתה עצומה שמיועדת ספיציפית לחתימת פעילי "כחול לבן" - אך בהחלט יש בה ענין גם למי שאינם חברי המפלגה הזאת. במוצאי שבת נמסר כי גנץ נפגש עם פעילי מפלגתו ואמר: "אני מתכוון לעשות היסטוריה. לא אשב עם נתניהו. ביום שני נחליף את יו"ר הכנסת". תם ולא נשלם.


לא לממשלת אחדות תחת נתניהו !

בני וראשי הקוקפיט הנבחרים שלנו,

אנחנו פעילי ומתנדבי כחול לבן מכל הארץ חשים חובה להביע את הקול הברור שלנו ולהזהיר מפני הליכה לאחדות תחת נתניהו. השבוע היינו עדים לקריסת הדמוקרטיה בישראל – נתניהו באישון לילה ביטל את פעילות בתי המשפט וזאת יומיים לפני תחילת משפטו. יום למחרת, יו"ר הכנסת אדלשטיין התיישר תחת פיקודו של נתניהו במעשה חסר תקדים של סגירת הכנסת על מנת לחסום את מינויו של יו"ר הכנסת הקבוע מטעם כחול לבן. אין לזה תקדים בישראל ובאף דמוקרטיה מתוקנת !

כל זאת מתרחש כאשר העם בישראל עובר את אחד המשברים המשמעותיים שעברנו - משבר הקורונה. יתר על כן, הפעולות האנטי דמוקרטיות שהוביל נתניהו השבוע התרחשו בשל משבר הקורונה. אנו חשים שיש פה ניצול ציני ואכזרי של משבר הקורונה לצרכים פוליטיים הישרדותיים של נתניהו.

אנו מזועזעים מפעולות חמורות אלו שמצביעות יותר מכל על הכיוון והדרך שאותה מתעתד נתניהו להוביל אותנו , אם ימשיך להיות ראש ממשלה, כאשר החרב של משפט ב-3 פרשיות חמורות ביותר מונפת לנגד עיניו.

אך באותה מידה היינו מזועזעים לשמוע את הראיון בערוץ N12 של גנץ אתמול ובו הוא אינו פוסל על הסף הליכה לאחדות עם נתניהו.

אנחנו נמצאים בימים קשים ומודעים לחשיבות של ממשלה מתפקדת בהקדם להתמודדות משותפת ויציאה מחוזקת ממשבר מגיפת הקורונה. אתם ואנחנו מאמינים בישראל לפני הכל, אבל ההיסטוריה של 15 השנים האחרונות הראתה שנתניהו ידוע בהסרת כל איום פוליטי מאנשים שתחתיו בליכוד, ובוודאי כאשר איומים אלו הם לא ממפלגתו.

כחול לבן היא האיום המשמעותי ביותר מבחינתו של נתניהו ב 10 השנים האחרונות, ולכן ברור לכל בר דעת שמהיום הראשון בממשלה תחתיו הוא יהיה עסוק בהחלשת כוחה של כחול לבן עד כדי ריסוקה.

יתר על כן משפטו של נתניהו אמור להתחיל במאי, וברור שבשלב ראשון נתניהו יעשה כל שניתן לדחות את משפטו בכל מחיר (כפי שראינו זאת השבוע). ברגע שתהיה לנתניהו ההזדמנות לבטל את המשפט הוא יחוקק חוק פרסונלי שיאפשר זאת.

ברור שכאשר כחול לבן בממשלה תחת נתניהו היכולת שלה להלחם למשפט צדק לנתניהו ולהתנגד להליכים אנטי דמוקרטים והרסנים נחלשת משמעותית.

אנא מכם, שמעו את קולנו שמתנגד נחרצות לישיבה של כחול לבן בממשלה תחת נתניהו !

קיימות אופציות אחרות מאשר להיות תחת נתניהו: אופציה אחת ברורה ומיידית היא המשך הפעלת שכנוע בלתי מתפשר של ח"כ צביקה האוזר וח"כ יועז הנדל להליכה לממשלה צרה כשלב ראשון. בשלב שני תוך התקדמות משפט נתניהו כחול לבן תפעל להרחבת הממשלה על מנת לייצר שלטון ארוך טווח ויציב עם ערכים שאליהם אנו שואפים.

פתרון זה יכול להוציא תוך מספר ימים את ישראל מהמשבר הדמוקרטי והכלכלי והחברתי לדרך חדשה של תקווה לשיקום המדינה והחברה המשוסעת שלנו.

הכח של כחול לבן הוא אך ורק באחדות של כולנו יחדיו להובלת שינוי משמעותי. רק כך נוכל להחליף את השלטון, לרפא את החברה ולהצעיד את המדינה לדרך חדשה.

אנו מבקשים מכם - ראשי המפלגה, לשמוע את הקול הברור שלנו ולא ללכת לממשלת אחדות תחת נתניהו בשום מצב ושום קונסטלציה!

יש לנו רק מדינה אחת עם דמוקרטיה שברירית ביותר שאתם היחידים שבימים אלו יכולים להציל אותה, ואת כולנו!


הפגנה ווירטואלית: לא ניתן לחסל את הדמוקרטיה בחסות הקורונה!

בואו להשתתף בהפגנה הווירטואלית הגדולה בישראל. מוצ"ש, 19:30 בשידור חי בפייסבוק. מתייצבים מהבית להגנת הדמוקרטיה.‎

לא ניתן לחסל את הדמוקרטיה בחסות הקורונה! בואו להשתתף בהפגנה הווירטואלית הגדולה בישראל. מוצ"ש, 19:30 בשידור חי בפייסבוק. מתייצבים מהבית להגנת הדמוקרטיה. להצטרפות הקליקו https://inwi.se/_AMNAJtxq6

תנועת דרכנו


מוקדי משמרות מחאת היחידים והפגנות "ביבי הביתה"

שלום לכולם, המצב המיוחד יוצר שינוי בדפוסי המחאה. המוקדים היחידים שממשיכים בהפגנות הרגילות הם ירושלים וראש פינה. כנראה גם נהריה. היתר יצטרפו במוצאי שבת להפגנה הוירטואלית שמארגנת קואליציית הארגונים החברתיים למען הדמוקרטיה. פעולת המחאה המרכזית שהחלה השבוע, מחאת הדגל השחור, על שיירת המכוניות המדהימה לירושלים וסדרת "ביקורי בית" ביום שישי, זכתה להד תקשורתי וחיזקה את המחאה בפעילים מקרב הדור הצעיר. עם זאת אין ספק שההיענות הרבה והמהירה ינקה בעיקרה מקבוצות הווטסאפ הוותיקות של קבוצות המחאה השונות. שימו לב לדיווחים בקבוצות אלה על המשך הפעולות, http://bit.ly/hafganot_map בינתיים - תלו דגל שחור במרפסת! ואמצו את מסגרת ה"דגל שחור להצלת הדמוקרטיה" לתמונת הפרופיל שלכם בפייסבוק ובינתיים ממשיכים כאמור, ארגוני חברה אזרחית לפעול באופן אינטנסיבי לארגון ההפגנה הוירטואלית הגדולה במוצאי שבת. אז אנא, הנה שוב הקישור למפה המקוונת של מוקדי ההפגנות ושל משמרות מחאת היחידים . *שתפו והפיצו בכל דרך: בווטסאפ, בפייסבוק, טוויטר, אינסטגרם, במיילים. לכל חבר, מכר ומודע https://www.facebook.com/events/621464191966552/

בברכת סוף שבוע מבורך אברי רביב