המסר של השבוע 
סירוב להשתתף בחורבן עזה מביא למאסר! מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה בארבעת הסרבניות הכלואות

סירוב להשתתף בחורבן עזה מביא למאסר! מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה בארבעת הסרבניות הכלואות

סירוב להשתתף בחורבן עזה מביא למאסר! מחר (שבת) נפגין מול הכלא הצבאי לתמיכה בארבעת הסרבניות הכלואות המאבק נגד המלחמה הנוראה נמשך ומתרחב!

מחר (שבת) מול כלא 10 בכפר יונה - הפגנת תמיכה ב4 הסרבניות שלנו !

הרשמה להסעות: https://forms.gle/tujqPEKPc8NxZQsFA

הסרבניות טל מיטניק, סופיה אור, בן ארד ונ. נשפטים שוב ושוב לכליאות ממושכות בכלא הצבאי על סירובם לשרת בצבא המחריב את עזה ☮️

הממשלה שלנו מסרבת לעסקת שבויים, כדי שתוכל להמשיך את הלחימה. בימים אלה ממש גורשו שוב מאות אלפי תושבים פלסטינים מרפיח לשם גורשו בתחילת המלחמה, והצבא כובש שוב את ג'בליה שאותה כבר כבש בתחילת המלחמה ונתקל שם בהתנגדות עזה עוד יותר מאשר בפעם הראשונה, וחיילים נהרגים יום יום בהתקלויות עם החמאס וגם בירי של חיילים אחרים, ובממשלה מאבק גלוי בין ראש הממשלה לבין שר הבטחון, ובית הדין בהאג דן האם לדרוש מישראל לסיים את המלחמה, ובציבור כבר לא מריעים "ביחד ננצח" ורבים יותר ויותר מבינים שהמלחמה הזאת היא אסון נורא. רבים מבינים זאת, גם אם רק מעטים.ות מוכנים לסרב להשתתף במלחמה וללכת על כך לכלא. במיוחד עכשיו חשוב כל כך להשמיע את הקולות של הסרבניות!✊️

מחר שבת ה-18.05 בשעה 13:00 נגיע מחוץ לכלא 10 בכפר יונה להפגנת תמיכה בסרבניות שלנו ונקרא בקול גדול: טל, בן, נ', סופיה, אל דאגה, עוד נסיים את המלחמה‼️


עוד בוקר של בשורות קשות מנשוא, עוד משפחות שכולות, עוד חיים שנחרבו. די למלחמה הארורה הזו. די!

🟣 גם עכשיו ממשיכים מחבלים יהודים לתקוף משאיות סיוע ומשאיות שבהן הם "חושדים" כמשאיות סיוע. כבר לא די להם בהשחתת ובזיזת המזון הדרוש לתושבים רעבים בעזה, והם עברו להצתת המשאיות ותקיפה אלימה של הנהגים: https://bit.ly/4ahhqiM הצטרפו למשמר ההומניטרי של עומדים ביחד - להגן על משאיות הסיוע לעזה, כמו גם על האנושיות של החברה שלנו : להצטרפות: https://omdi.me/4bEP0jW

✍️ "מול המון זועם צריך להיות המון אוהב. מול הורים מתסיסים צריכים להיות הורים מחבקים שמוכנים לעשות זאת בפומבי." קראו את הפוסט של סהר ורדי: https://bit.ly/4dINeQv חתמו על עצומת התמיכה בסברין, המורה שנתונה מאז שלשום למתקפות, רדיפה ואיומי פיטורין בגלל שהשתתפה בהפגנה עם דגלי פלסטין: https://bit.ly/4dGTDeW

✍️ לא לקידום שוטרים אלימים! קידומו הפסול של מאיר סוויסה מסכן את כולנו. לא ניתן לבן גביר להציב תקדים בו שוטר אלים מקבל פרס על אלימותו. תעצרו את המינוי! צרפו חתימתכןם: https://bit.ly/3UM8hZE

👈 לקרוא את ארנדט בישראל שיחה עם ד"ר שמואל לדרמן - על מחשבתה של ארנדט על אלימות פוליטית ואי ציות אזרחי, אפקט הבומרנג של הקולוניאליזם, ציונות ואנטי-ציונות, ג'נוסייד ועוד | שלישי 21.5 19:00 | בזום | להרשמה: https://bit.ly/4bECqkz

להצטרפות לקבוצות החזית לסיום הכיבוש והמלחמה: https://bit.ly/3IBDF7k


*יום ב' 20/5 8:00 ואילך - יוצאים אל הכבישים!*🇮🇱🏴

System Message: WARNING/2 (<string>, line 38); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

חברות וחברים, ביום ב' לוקחים את היוזמה לידיים. לא נאפשר לממשלה להרוס את החזון הציוני ואת המדינה. לא ייתכן שאחרי 1500 נרצחים, עשרות אלפי מפונים, הנצחת ההשתמטות בזמן מלחמה - ישראל תמשיך להתנהל כאילו כלום.

הגיע הזמן להבהיר שאנחנו לא ממשיכים ככה. לא ייתכן שבראש המדינה נמצאת הנהגה שרוב האזרחים לא סומכים עליה. הנהגה שאיבדה את האמון איבדה את המנדט.

בשני הקרוב החל מ 8:00 בבוקר ניסע לאורך כבישי ישראל עד ירושלים כשאנחנו מקפידים לנסוע במהירות המינימלית המותרת.

פרטים, מפה ומסלולים - בקבוצה השקטה היעודית: https://go.kaplanforce.com/JoinSaveIsrael

System Message: INFO/1 (<string>, line 51)

Possible title underline, too short for the title. Treating it as ordinary text because it's so short.

ביחד, לפי חוק וללא אלימות נבהיר - אם הממשלה לא חייבת כלום לעם, אז העם לא חייב כלום לממשלה. .

🏴🇮🇱🏴🇮🇱🏴🇮🇱 הדגלים השחורים מצילים את הדמוקרטיה https://BlackFlags.org


700 מרצים ועובדים באוניברסיטאות ומכללות: לסיים מייד את המלחמה בעזה בעצומה נאמר: "מלחמה אינה תכלית בפני עצמה, ובעוד שתועלת המשך המלחמה לא ברור נזקיה חמורים וודאיים"

כ-700 מרצים ועובדי הסגל המינהלי בכל אוניברסיטאות והמכללות בישראל קוראים לסיים מייד את מלחמה בעזה. הקריאה המקוונת פורסמה אתמול (חמישי) ומאז מאות צירפו את חתימותיהם. בעצומה נאמר "אנו קוראים לממשלה לסיים את המלחמה בעזה בהקדם ולדאוג להשבה מיידית של החטופים. השבת החטופים וסיום המלחמה הם הכרח מוסרי ואף עולים בקנה אחד עם האינטרס הישראלי. מלחמה לעולם אינה תכלית בפני עצמה, ולכן בצד ניהולה היה על הממשלה לקבוע חזון אסטרטגי ריאלי למציאות המדינית שאחריה".

לדברי החותמים: "בעוד שתועלתה של המשך המלחמה לא ברורה בעליל – נזקיה חמורים וודאיים. המלחמה ואופן ניהולה גורמים לפגיעה אדירה באזרחים בעזה, לרעב, ולהרס תשתיות חסר תקדים. היא מובילה להרוגים ופצועים ישראלים רבים, לפגיעה נפשית בעשרות אלפים, לנזקים עצומים לכלכלה, להתדרדרות קשה בשלטון החוק בישראל ובשטחים, ואינה מאפשרת הסדרת המצב בצפון ושיבת העקורים. בנוסף, היא גורמת לפגיעה קשה במעמדה של ישראל, לבידוד בינלאומי חריף, להסתבכות משפטית, לחרם תרבותי ואקדמי, ולנזקים ארוכי טווח בהיבטים רבים נוספים. יתר על כן, היא פוגעת פגיעה אנושה ביכולתה של ישראל לקיים את חובתה העליונה להחזיר את החטופים".

"הזכות להגנה עצמית לא מקימה זכות למלחמה ללא תכלית ריאלית, או למלחמה שתכליתה שרידותה הפוליטית של ההנהגה. לפיכך, אנו קוראים לממשלה לחתור להשבת החטופים ולסיום המלחמה ללא דיחוי", הדגישו.

לעיון בעצומה, להצטרפות ולרשימת החותמים המתעדכנת:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVz9NbgySEiKAV962PxVfsXWl3btOR4lTbXVDxUkbiCZsORw/viewform


זעקת האימהות בקריאה להפסקת המלחמה והחזרת החיילים והחטופים מעזה

בחודש נובמבר קמה התארגנות זעקת האימהות בקריאה להפסקת המלחמה והחזרת החיילים והחטופים מעזה. אחרי חצי שנה, הלחימה נמשכת, חיילים ממשיכים להיפגע, החטופים עדיין לא חזרו. בתוך המצב הקשה הזה, עולים קולות חדשים ויש התעוררות ושאלות לגבי השירות בעת הזו.

לאור זאת אנחנו מזמינות אתכןם לסדרת מפגשים בזום - מרחב לשיח, השראה והנעה לפעולה.

המפגש הראשון יתקיים ביום שלישי הקרוב, 21.5, בשעה 20:00 בנושא סירוב, סרבנות ומה שביניהם: איפה הקו האדום שלך?

דברי פתיחה: מיכל ברודי ברקת - מקימת קבוצת "זעקת האימהות"

בהשתתפות: ד"ר ענת מטר - פעילה פוליטית, מרצה לפילוסופיה באונ' תל אביב יהלי אגאי - סרבנית מצפון, פעילה ב"מסרבות"

טופס להרשמה והתעניינות: https://forms.gle/zJUF9piuqS5bhb8z5

מחכות לכן בזום הפיצו את ההודעה לעוד חמש קבוצות שאתן חברות בהן על מנת שעוד אימהות ישמעו על המפגשים ויוכלו להצטרף


"לְהַצִּ֣יל מִמָּ֣וֶת נַפְשָׁ֑ם וּ֝לְחַיּוֹתָ֗ם בָּרָעָֽב" השבוע הזדעזענו לראות יהודים דתיים שמשחיתים ומעלים באש משלוחי סיוע שנועדו לאנשי עזה הנמקים ברעב.

לא נשתוק על הרעבת יתומים ואלמנות. לא נשתוק על 'לא תרצח'. לא נשתוק על השחתת נפשנו.

היום שישי קיימנו הפגנה מול משרדי עמותת 'האמת היהודית', המממנת את פעילות השחתת הציוד שעל המשאיות, ברחוב שמואל הנגיד 7,ירושלים. זוהי פעולה ראשונה ובהחלט לא אחרונה נגד החבורה הזאת, עמותת השקר האנטי-יהודי.


כולנו עם סברין מסארווה كلنا من صابرين مصاروة

לא ניתן יד לרדיפה, לא ניתן יד להשתקה, לא ניתן יד לפגיעה בחופש הביטוי.

لن نسمح بالملاحقة، لن نسمح بالتسكيت، لن نسمح بانتهاك حرية التعبير.

לחתום על העצומה: https://www.standing-together.org/petitions/sabreen

לא ניתן יד לרדיפה, לא ניתן יד להשתקה, לא ניתן יד לפגיעה בחופש הביטוי.

لن نسمح بالملاحقة، لن نسمح بالتسكيت، لن نسمح بانتهاك حرية التعبير.

המורה והמחנכת המסורה סברין מסארווה, המלמדת בבי"ס בגני תקווה מצויה תחת מתקפה מתוזמנת של גורמי ימין קיצוני הקוראים לפיטוריה עקב השתתפותה בצעדה חוקית המתואמת עם המשטרה לציון יום הנכבה.

تتعرض المعلمة والمربية المتفانية صابرين مصاروة، التي تدرس في المدرسة في غاني تكفا، لهجوم من قبل عناصر يمينية متطرفة تطالب بإقالتها بسبب مشاركتها في مسيرة قانونية منسقة مع الشرطة لإحياء ذكرى النكبة. .


כפי שעשה פרופ' גולדרייך: שני חתני פרס ישראל יעבירו את כספי הזכייה לארגוני זכויות אדם הזוכים יעברו את כספי הזכייה לפורום המשפחות השכולות הישראלי-פלסטיני ולקול רבני לזכויות אדם

שני חתני פרס ישראל יעבירו את כספי הזכייה לארגוני זכויות אדם. חתן פרס ישראל לכלכלה וסטטיסטיקה, פרופסור יעקב ריטוב, הודיע ביום חמישי האחרון כי בכוונתו להעביר את כספי הזכייה בפרס ישראל תשפ"ד לפורום המשפחות השכולות הישראלי-פלסטיני, שהיה שותף אמש לטכס הזיכרון הישראלי-פלסטיני האלטרנטיבי.

ריטוב, פרופסור מהאוניברסיטה העברית בירושלים ואוניברסיטת מישיגן, אן ארבור, ביקש להדגיש את הצורך הדחוף, במיוחד בזמן המלחמה, להחזרת השיח למען פתרון הסכסוך בדרכי שלום. טקס הענקת פרס ישראל יתקיים ביום העצמאות השנה בשדרות, לאחר ששר החינוך החליט לבטלו, ובעקבות המחאות חזר בוץ

ריטוב מסר כי "אני מודה לוועדה על הכבוד הגדול שניתן לי בהענקת פרס ישראל. בימים קודרים אלו קשה להאמין שעתיד טוב יותר הוא אפשרי. לכן בחרתי לתרום את סכום הפרס לאלו הפועלים לייצר מציאות אחרת. חברי פורום משפחות שכולות ישראלי-פלסטיני מאמינים שתקווה ושלום אינן מילים גסות – ושהדרך היחידה להביא ביטחון לכולנו היא שכנות טובה בין העם היהודי לעם הפלסטיני. כי אין לנו ארץ אחרת".

מנכ"ל פורום המשפחות השכולות הישראלי-פלסטיני, יובל רחמים, בירך על החלטת ריטוב ואמר כי "במחווה האצילית שלו, חתן פרס ישראל פרופסור יעקב ריטוב יצק לפרס תוכן ומשמעות מהדרגה הגבוהה ביותר, תוכן ומשמעות שגם וועדת הפרס ככל הנראה לא לקחה בחשבון". לדבריו "פרופ' ריטוב הוכיח שהישגים גבוהים בעולמות המחקר, באים עם מחויבות ערכית ומוסרית גם לעולם בו אנו חיים. ללא העוצמה המוסרית של חוקר והאחריות הגדולה המוטלת עליו, עלולים פירות עמלו להיות לשווא".

למחרת ולפני כניסת שבת, חתן פרס ישראל לפיזיקה, פרופ׳ צבי מזא"ה מאוניברסיטת תל-אביב, הודיע שיתרום אף הוא את כספי הפרס לקול רבני לזכויות אדם. מנכ״ל קול רבני לזכויות אדם, אבי דבוש ביום שישי האחרון קיבלנו בהתרגשות את הודעתו של פרופ' מזא"ה כתמיכה בפעילותנו בשטחים לצד החקלאים הפלסטינים, נגד הטרור היהודי ולמען סיום הכיבוש, זכויות אדם ושלום. תמיכתו של פרופ׳ מזא״ה לא רק משמחת ומרגשת, אלא גם נותנת רוח גבית ומביעה אמון בחתירתנו לזכויות אדם, בייחוד בימים אלה".

חתן הפרס הסביר את החלטתו: "אני אסיר תודה למדינה על הכבוד העצום והזכות הגדולה שנפלו בחלקי להיות מחתני פרס ישראל השנה. את כספי הפרס שאקבל אני מתכוון להחזיר לחברה הישראלית ולתרום לקול רבני למען זכויות אדם, הפועל ללא הרף להגנתם של החלשים שבקרבנו, במיוחד הערבים שבשטחים, בשמם של ערכי הסובלנות היהודית לדורותיה".

ריטוב ומזא"ה לא לבד. לפני שנתיים, באפריל 2022 חתן פרס ישראל חקר המתמטיקה ומדעי המחשב, פרופ' עודד גולדרייך ממכון ויצמן, הודיע שיתרום את כספי הפרס לחמישה ארגוני זכויות אדם: שוברים שתיקה, עומדים ביחד, קו לעובד, בצלם ועדאלה. פרופ' גולדרייך אמר בעקבות החלטתו: "אמשיך לעשות ככל שביכולתי למען המאבק לסיום הכיבוש, לשוויון ממשי לכל תושבי המדינה, ולצדק חברתי. לכן, בכוונתי לחלק את סכום הפרס בין חמישה ארגונים הפועלים בנחישות למען מטרות אלו".

מהארגונים נמסר: "התרגשנו מהודעתו של חתן פרס ישראל פרופ' עודד גולדרייך על כוונתו לתרום לנו את מענק הפרס ואנחנו מודים לו על הנדיבות ועל השותפות. זאת הזדמנות גם להביע את הערכתנו על כך שלאורך הקריירה המדעית המפוארת שלו פרופ' גולדרייך רתם את שמו, מעמדו והישגיו למאבקים למען שוויון, צדק, דמוקרטיה וזכויות אדם. הניסיון לשלול ממנו את הפרס נבע מנחישותו לקדם ערכים אלו ומנחישותם של פוליטיקאים מסוימים לבוז להם ולהרתיע את המקדמים אותם. אנחנו גאים להתחייב ששר החינוך לשעבר ושרת החינוך בהווה לא ישבעו נחת מהפעולות שנקדם לטובת ישראלים ופלסטינים בעזרת תרומתו הנדיבה של פרופ' גולדרייך".

שרת החינוך דאז וכעת חברת כנסת מסיעת תקווה חדשה, ד"ר יפעת שאשא-ביטון, שסירבה להעניק את הפרס לגולדרייך הגיבה: "העובדה שפרופ' גולדרייך בחר לתרום את פרס ישראל לארגונים הפועלים נגד חיילי צה"ל המחרפים נפשם למענינו מוכיחה כי הוא פרובוקטור שאינו יכול לרחוץ בניקיון כפיו האקדמיות ואינו ראוי לפרס ממלכתי. החלטת בג"ץ להעניק לו את הפרס בניגוד לדעתי – היתה שגויה".

עוד בנושא: https://zoha.org.il/111936/


הורי לוחמים והורי פצועי המלחמה בהפגנה במיון תל השומר לומר די למלחמה הארורה!!!

אימהות! אבות! היום שישי ה-17.5 אחר הצהרים באנו למיון בבית החולים תל השומר

הורי הלוחמים והורי פצועי המלחמה באות לומר די למלחמה הארורה!!!

התכנסנו למפגן להחזרת הבנים והבנות שלנו מהחזית, אנחנו דורשים אותם בריאים ושלמים ובבית!

בבקשה הצטרפו אלינו זה צו השעה של החברה הישראלית בכללותה.

אלה הילדים.ות של כולנו💛

יהיו עוד פעולות המשך - המלחמה הארורה עוד נמשכת, מדי יום חיילים הורגים ונהרגים, מדי יום מגיעים לבתי החולים עוד ועוד פצועים - חובה להמשיך ולהגביר את המאבק!

הצטרפו עכשיו, רק ביחד ננצח: https://chat.whatsapp.com/E1g1M3h5gCmLJIeVUClQQs


זו קריאה דחופה ובהולה להצטרף למשמר ההומניטרי להגן על משאיות הסיוע לעזה, כמו גם על האנושיות של החברה שלנו.

אנא העבירו את ההודעה הזו הלאה!

להצטרפות למשמר: https://forms.gle/S6bFXEbHnnrFFW2U7 בזמן שהרעב בעזה רק מחריף, הימין הקיצוני והמתנחלים פושטים על משאיות הסיוע לרעבים בעזה, בוזזים אותן, שופכים את הקמח והמזון שעליהן ולבסוף גם שורפים אותן. ואיפה משטרת בן גביר? כרגיל, שותקת ונותנת לפושעים לעבוד.

זוהי קריאה לאזרחים, הצטרפו לכוח שמתנגד, בואו להגן על האנושיות, להביס את כוחות המוות, החורבן וההרעבה ולהגן על משאיות הסיוע ההומניטרי: https://forms.gle/S6bFXEbHnnrFFW2U7

*המשמר יקיים משמרות ליווי, תיעוד והגנה על שיירות הסיוע.

System Message: WARNING/2 (<string>, line 202); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

הודעה מתחילת השבוע:

היום (ראשון 13.5) משאיות עם סיוע הומניטרי היו בדרכן לגבול עם עזה, בפעם הראשונה דרך מעבר תרקומיא.

קבוצה של מתנחלים מארגון צו 9 ותומכיהם קיבלו את המידע הזה והגיעו לחסום את המעבר עם הרכבים הפרטיים שלהם. טיפסו על המשאיות שחיכו להכנס ושפכו אלפי שקים של אורז, סוכר ומנות חמות.

בכל אותו זמן היו מעט מאוד כוחות מג"ב ומשטרה במקום, שלא עשו דבר כדי לעצור את ההרס אלא עמדו בצד, גם כאשר הפעילות החברתיות נטע חממי טביב וספיר סלוצקר עמראן ביקשו את עזרתן ואוימו בסכינים.

אחד מהמתנחלים אף תקף את סלוצקר-עמראן ונתן לה סטירה מאוגרפת, אבל השוטרים הבריחו אותו מהמקום. הם סירבו לעכב אותו ולאחר מכן הוא חזר להרס בגיבוי המשטרה.

למרות שכל האירוע התחיל כבר בשעה עשר בבוקר, במשטרה לא קראו לכוחות נוספים ולא ניסו לחסום את הגעתם של העבריינים, כולל קטינים ומתנחלים חמושים.

אחרי הסיבוב הראשון, המתנחלים נסעו למחסום שקף בניסיון לעצור משאיות נוספות. בזמן הזה סייענו לנהגי המשאיות להעמיס מחדש את הציוד על המשאיות, לפני שיחזרו בחזרה לנקודת היציאה שלהן. לאחר כשעה, הגיעה קבוצה גדולה של קרוב ל-150 איש, כולל קטינים, ואז הצליחו לפרק ולהרוס את כל הסחורה שעוד היתה על המשאיות בסכינים, חתיכות עץ חדות וגם גרזנים, השחיתו ציוד ואיימו על הפועלים הפלסטינים.

בכל אותו זמן לא ראינו מעצר אחד וכל מה שנעשה היה הרחקה חסרת תועלת של בודדים, שחזרו מיד לאחר מכן להמשיך בהרס.

היום היינו רק שתינו, בפעם הבאה אנחנו חייבות להגיע בעשרות ומאות לעצור את מעשי השנאה הפושעים האלו, שגורמים גם הם להמשך המלחמה האלימה בעזה, מסכנים את החטופים ואת כולנו.

המתנחלים אומרים שהם רוצים ללחוץ על החמאס בחרפה הזו, אבל אין שום הצדקה להשמדה של מזון בסיסי עבור חפים מפשע, זהו מעשה של נקמה והרעבה.

חזרנו חבולות, אבל לא נעמוד מנגד.


ספרד, הכירי במדינת פלסטין לטובת שני העמים הפגנה בשישי הבא מול שגרירות ספרד בת"א

Sin dudas: reconozcan Palestina ya!

https://did.li/uctIw

ב7/10 מדינת ישראל חוותה טבח שאין כדוגמתו מאז הקמתה. הטבח היווה הוכחה לכך שכיבוש אינו מקנה ביטחון ולא שום מהלך צבאי. פתרון מדיני הוא היחידי שיוביל לביטחון ויפסיק את האובדן והסבל בקרב שני העמים. פתרון מדיני תלוי היום בכך שעוד מדינות יצטרפו ל143 המדינות שכבר הצהירו על הכרה במדינת פלסטין, בעיקר מדינות שישראל מקיימת איתן קשרי ידידות. הכרה בינאלומית נרחבת בפלסטין תקבע עובדה בלתי הפיכה ששום ממשלה ישראלית לא תוכל להתעלם ממנה, ולא תוכל עוד לחמוק ממשא ומתן אמיתי להסדר מדיני שיוביל לפתרון שתי המדינות המיוחל ולשלום אזורי - התנאי החשוב ביותר לביטחון שני העמים והאזור כולו. זה השינוי הנדרש כדי ששני העמים יוכלו לחיות בשלום, חירות, ביטחון ושוויון ויובטח עתיד טוב יותר לנו לילדינו ולדורות הבאים. אנו מזמינים אתכם להצטרף למשמרות המחאה להכרה במדינת פלסטין , ב24.5 בשעה 10:30 מול שגרירות ספרד - אחת ממשלות מערב אירופה שהבטיחה לקדם הכרה. רחוב דניאל פריש 3 בתל אביב

إسبانيا، عليك الاعتراف بدولة فلسطين من أجل مصلحة الشعبين شهدت دولة إسرائيل في السابع من تشرين أول الماضي مجزرة لم يسبق لها مثيل منذ إقامتها. إن هذه المجزرة هي دليل على أن الاحتلال لا يستطيع توفير الأمن أو أي تحرك عسكري، وبأنّ الحل السياسي هو الحل الوحيد الذي يمكنه جلب الأمن والاستقرار ووقف المعاناة والخسارة لدى الشعبين.

الحل السياسي اليوم، أصبح متعلقاً بانضمام المزيد من الدول إلى 143 دولة، التي سبق وأن أعلنت عن اعترافها بدولة فلسطين، خاصة الدول التي تربطها علاقات ودية بدولة إسرائيل. إنّ اعترافاً دولياً واسع النطاق بدولة فلسطين، هو بمثابة الإقرار بحقيقة لا يمكن التراجع عنها ولن تتمكن بعد الآن أي حكومة إسرائيلية من تجاهلها والتهرب من مفاوضات حقيقية، تهدف إلى التسوية السياسية والوصول لحل الدولتين وتحقيق السلام في المنطقة، الحل الذي طال انتظاره والشرط الأساسي لتوفير الأمان للشعبين والمنطقة بأكملها. إنّ هذا التغيير، هو التغيير الأساسي المطلوب في ظل هذه الظروف الصعبة، من أجل ضمان عيش الشعبين بسلام، حرية، أمن ومساواة تضمن مستقبل أفضل لنا، لأبنائنا وللأجيال القادمة.

ندعوكم للانضمام إلينا للوقفات الاحتجاجية من أجل الاعتراف بدولة فلسطين، في 524 الساعة 10:30 من أمام السفارة الإسبانية - إحدى الحكومات الأوروبية التي وعدت بتعزيز الاعتراف. العنوان شارع دانييل فريش 3 - تل أبيب.

Spain, recognize Palestine - for the good of both peoples! On October 7 last year, Israel experienced a massacre of a kind completely unprecedented in all of its previous history. This massacre constitutes a conclusive proof that occupation does not give security. Nor can security be achieved by any military act. A political solution is the only way to achieve security, to end the suffering and bereavement of both people's. The achievement of a political solution is nowadays dependant upon more countries joining the 143 which already declared their recognition of the State of Palestine. Especially, that this step be taken by states which maintain friendly relations with Israel.. A widespread recognition of Palestine will create an irreversible fait accompli. No Israeli government eould br able ti ignore it. It would no longer be possible for an Israeli government to avoid a real negotiations leading to a political solution, culminating with the longed-for Two States Solution, and to a regional peace. This is the most important precondition for the security of both peoples, of everybody in the whole region. This is the necessary change, vitally needed so that both peoples would be able to live in peace, liberty, security and equality, to ensure a better future for us, for our children and for the following generations. We invite you to join in the "Reconize Palestine" vigil, to be held at 10.30 am on Friday, May 24, outside the Spanish Embassy on 3 Daniel Frish, Tel Aviv. Spain is one of West European countries which declared its intention to recognize Palestine, and we believe our vigil might encourage its government to actually take this step

Estado palestino independiente – Ya!

https://did.li/uctIw