המסר של השבוע 
מחר בבחירות לעיריה: ע' בקלפי - פתק של חיים משותפים, חופש ושוויון. פתק שמביס כהניסטים!‎

מחר בבחירות לעיריה: ע' בקלפי - פתק של חיים משותפים, חופש ושוויון. פתק שמביס כהניסטים!‎

שמאל בתל-אביב יפו, הוא קודם כל שותפות יהודית-ערבית. מחר בבחירות לעיריה: "כולנו העיר" ע' בקלפי - פתק של חיים משותפים, חופש ושוויון. פתק שמביס כהניסטים!

שמונה רשימות "מרכז" רצות בבחירות למועצת העיר בתל-אביב יפו, אבל רק רשימה אחת שהיא שמאל. שמאל בתל-אביב יפו, הוא קודם כל שותפות יהודית-ערבית. שמאל בתל-אביב יפו הוא מחויבות לתושבים ולא לקבלנים - הפסקת הרס השכונות והבנייה לעשירים בלבד. שמאל בתל-אביב יפו הוא מאבק בגירוש המתוכנן של תושבי יפו, שגרים שם מאז קום המדינה. שמאל בתל-אביב יפו הוא הבנה כי עצים וצמחייה חשובים מעוד רווח קבלני - כי זה האוויר שלנו. רשימת שמאל אחת רצה בתל-אביב יפו מול המון "מרכז" ומול הימין הפשיסטי. לא בכותרות, אלא בתוכניות עבודה מפורטות ואידיאולוגיות: כולנו העיר. ע'

הקמפיין שמפחיד את הכהניסטים בת"א-יפו! מול מי שמפיצים גזענות ושנאה - לנו יש שותפות ותקווה: שותפות בין יהודים לערבים. שותפות בין ת"א ויפו. שותפות בין כל השכונות - מהדרום ועד הצפון. שותפות שאפשר להתגאות בה. שנותנת לנו כוח.

היינו הראשונים לקרוא לכל הסיעות שלא לשבת עם "עוצמה יהודית" של בן גביר בקואליציה - ונהיה אלה שישמרו שכך יהיה. מחר 27/2 - ע' בקלפי - פתק של חיים משותפים, חופש ושוויון. פתק שמביס כהניסטים.

"התפקיד שלנו יהיה להיות מחסום לכהניסטים ולגזענים ולדחוף את העיר לכיוון של שותפות ושוויון, ודאגה לכלל השכונות ולכלל תושבי ותושבות העיר". עו"ד אמיר בדראן, ראש רשימת "כולנו העיר" הוא חבר ותיק במועצת הפעיל למען דיור, חינוך, ושוויון לאוכלוסייה הערבית ביפו.

בעקבות אירועי שבעה באוקטובר, אמיר בדראן הקים והוביל את המשמר לשותפות יהודית-ערבית בתל אביב-יפו, ארגון הפועל להרגיע את השטח, מפעיל מוקד חם לסיוע לתושבים שנתקלו בגזענות והתנכלות, ויצר רשת עזרה הדדית של ערבים ויהודים כדי לסייע למפונים ולמי שנפגעו כלכלית מהמלחמה.

אנחנו הרשימה היהודית-ערבית היחידה, ומתמודדים אצלנו חברי מועצה מכהנים לצד אקטיביסטיות ואקטיביסטים צעירים. יש אצלנו ייצוג לכל השכונות בעיר, לאקלימיסטים, להורים צעירים, לקהילת הלהט"ב, ולמבקשי המקלט. בימים של כאב, משבר כלכלי ועם ממשלה שלא דואגת לנו - באנו להביא תקווה ולהילחם בשביל כולנו.

כאן אפשר לראות את רשימת המתמודדות ואת המצע: https://wtlv.co.il/

מחר שלישי ה-27.2 יתקיימו הבחירות לעיריה ואנחנו צריכים (הרבה) עובדים.ות מטעם סיעת 'כולנו העיר' בתל אביב-יפו. בשביל להכניס כוח גדול למועצה אנחנו צריכים כמה שיותר מתנדבים של כולנו העיר ביום הבחירות!! כל מי שרוצה לעבוד ביום הבחירות מוזמן.ת למלא את הטופס שבקישור ונחזור אליכם.ן בהקדם.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0MDmRDmhpxO2QNZRd6PWZ0c9a6fGF5u8UG1u_yAuqY_a5_Q/viewform https://docs.google.com/forms/d/1N3C84NwCkV6mpIVzquptaRp7wDvQpsa3iE1LWriPXms/viewform?edit_requested=true