הודעות לעיתונות 
בואו לדבר על הפיל שבחדר!

בואו לדבר על הפיל שבחדר!


מוצ"ש - הפגנת החרות ברחוב קפלן ת"א

מחר מוצ"ש נערוך בפעם ה-12 ברציפות הפגנות ברחבי הארץ, במרכז האירוע הפגנת החירות ברח' קפלן. המחאה מתעצמת.

ראינו מופע ביזארי של דיקטטור בהתהוות שבמקום לעצור ולגנוז את החקיקה הוא דוהר כדי למנות את שופטים שפוטים של הפוליטיקאים, ולהשתלט השתלטות עויינת על בית המשפט העליון. הוא ממשיך להסית נגד בית המשפט ומשחרר ספינים לכל עבר. הדרך למנוע קרע בעם היא גניזת כל חוקי הדיקטטורה. כל הקריאות להידברות כאשר החקיקה נמשכת לא לגיטימיות. ואז הוא המריא ללונדון ושם חיכו לו 2000 מפיגינים בדאונינג סטריט 10, ובתוך החדר ראש ממשלת בריטניה השמיע דאגה לעתיד הדמוקרטיה בישראל, וההודעה המשותפת לשני ראשי הממשלה בוטלה. עם נציגי הקהילה היהודית בבריטניה הוא החליט לא להיפגש, כנראה מחשש שישמע מהם מה ששמע מהיהודים באיטליה וגרמניה.

ובכן: מתנגדים לדיקטטורה - מצילים את הדמוקרטיה! מחר - הפגנת החירות!

מחר (שבת) תיערך הפגנת החירות ברח׳ קפלן בתל אביב. זהו השבוע ה-12 ברציפות של הפגנות של ההתנגדות לדיקטטורה, המארגנים צופים שזאת תהיה ההפגנה הגדולה עד כה. בנוסף יתקיימו ההפגנות בכ-150 מוקדים ברחבי ישראל. המארגנים קוראים לאזרחים מכל קצוות הארץ לנהור לקפלן כדי להגן על חירות המדינה ולכל מפגין ומפגינה להביא עמם לפחות עוד אדם אחד שלא השתתף בהפגנות עד כה.

לפני ההפגנה תיערך הצעדה השבועית מכיכר דיזנגוף בשעה 18:30. עקב היציאה המאוחרת של השבת, המארגנים הודיעו כי ההתאספות תחל משעה 19:30 והבמה תחל רק לאחר יציאת השבת על מנת לאפשר לשומרי שבת להצטרף.

בין הדוברים השבוע: פרופ׳ יובל נוח הררי, השרה לשעבר ציפי לבני, סופיה כהן (בתו של אלי כהן) ועומר בן אלחנן (יו״ר מועצת התלמידים של תל אביב-יפו).

ממארגני הפגנת החירות נמסר: מול נאום השקרים של נתניהו, מאות אלפים יתייצבו ברח׳ קפלן להגן בגופם על הדמוקרטיה הישראלית, על ערכי מגילת העצמאות ודגל ישראל. נתניהו מאיים לפרק את צבא העם, לחסל את הכלכלה הישראלית ולקרוע לגזרים את הלכידות החברתית וליצור קרע בעם, מולו נתייצב מכל בית ישראל - יחד, ננצח!

מחאת הדגלים השחורים מצילים את הדמוקרטיה קישור הצטרפות לקבוצות הארציות: https://go.blackflags.org/JoinUs


הגוש נגד הכיבוש בהפגנות מוצ"ש ברחבי הארץ - בואו לדבר על הפיל שבחדר!

🐘 תל אביב קפלן פינת דה ויצ'י 🐘 חיפה צעדה מהאודיטריום >> מרכז חורב, ליד מאפיית אריאל 🐘 ירושלים בית הנשיא, ליד גלידה מוסולין >> צעדה 🐘 כפר סבא קניון ערים 🐘 באר שבע רחבת בית המשפט >> רחבת המשכן לאמנויות הבמה 🐘 הרצליה רחבת העירייה, ליד גלידה גולדה 🐘 כרכור צומת כרכור 🐘 הוד השרון רחבת הספריה העירונית רחוב השחר 🐘 כרמיאל בכניסה לעיר , על רחבת הדשא בין התחנה המרכזית והצומת 🐘 נתניה שדרות בן גוריון, ליד המזרקה 🐘 צומת הגומא בכניסה אל הצומת מכיוון הקניון

רוצים לפתוח מוקד נוסף? כתבו לנו.

אין דמוקרטיה עם כיבוש

להצטרפות לקבוצות החזית נגד הכיבוש: http://bit.ly/3IBDF7k