הודעות לעיתונות 

הדגלים השחורים דורשים ממשלת שינוי עכשיו


מוצ"ש 29.5 - הדגלים השחורים דורשים ממשלת שינוי עכשיו, מפגינים מול בתיהם של סער ובנט

רגע האמת הגיע. ממשלת השינוי והאחדות מתחילה לקרום עור וגידים. הסכמים קואליציונים נחתמים. ממשלת השינוי חשובה וחיונית יותר מאי פעם. היא חשובה וחיונית במיוחד שעכשיו כבר מדובר לא רק בחשדות שחיתות ובכתבי אישום שמבטאים את החשדות האלה. עכשיו כבר גם עולות בקרב הציבור הישראלי שאלות קשות לגבי המניעים שהביאו ל"מבצע" ברצועת עזה כמו גם לגבי ניהולו. זהו עוד תמרור אזהרה (למי שעוד נזקק לשכזה...). את מדינת ישראל לא יכול להנהיג אדם שלמעלה מחצי מהציבור חושב שהוא יוצא למלחמות ממניעים פוליטיים. לכן אנו קוראים לראשי מפלגות השינוי לחזור ומיד למתווה להוצאת נתניהו מבלפור. אין לכם הפריווילגיה לשחק משחקים - מדובר בגורל המדינה, הצילו את ישראל מידיו של נתניהו ומיד!

ממה שאנו שומעים ומדווחים, נשארו שני אנשים שצריכים שכנוע נוסף: גדעון סער ונפתלי בנט. סער ובנט - מדינת ישראל זקוקה להזדמנות להחלים, לגדול. זה בידיים שלכם! רק ממשלת שינוי ואחדות תוכל להוציא אותנו מהבוץ.

במוצאי השבת הזאת החלטנו לרכז את מירב הכח הציבורי מול בתיהם של השניים שבידם להוציא מבלפור את הנאשם בפלילים אשר מעורר מלחמות ממניעים פוליטיים. כל מה שנדרש הוא החלטה נחושה אחת של שני האנשים האלה. החלטה שלהם בשבוע הקרוב תספיק כדי שכבר בשבת הבאה הנאשם כבר לא ישכון עם משפחתו בבלפור ואת המשך משפטו יוכל לנהל כאזרח פרטי מביתו בקיסריה.

אנו קוראים לכל אזרח ואזרחית שאכפת להם ולהן לכן להגיע עם דגלי ישראל 🇮🇱 להפגנות מול בתיהם של השניים במוצאי השבת 29/05/2021 בשעה 20:30 לבוא לשם כדי לתמוך בהצטרפותם לממשלת השינוי והאחדות: - פנקס 68 תל אביב מול הבית של גדעון סער - ציפמן 18 רעננה מול הבית של נפתלי בנט זה בידיים שלנו, האזרחים והאזרחיות, לשכנע אותם. זה בידיים שלנו להגיע לשם בהמונים!

ומי שלא יהיו פיזית בהפגנה יכולים לשלוח מכתבים אל גדעון סער ונפתלי בנט, כדי שישמעו גם מאזרחים ואזרחיות שהם בעד ממשלת שינוי

אנו מבקשים מכל מי שיכולים ויכולות לשלוח להם הודעה אישית, בנוסח אישי שתספר קצת על הכותב.ת ולסיים בקריאה להקים ממשלת שינוי ומיד הכל כמובן בשפה נאותה ומכבדת 🙏🏾

שליחה דרך הקישור:

https://hafganot.org/action?k=hYuikmgr:

Reply Forward

🇮🇱🏴🇮🇱🏴🇮🇱🏴 מחאת הדגלים השחורים מצילים את הדמוקרטיה

******************************************************************** ההסתה גואה ככל שממשלת המעבר מגיעה לסוף ימיה

במשך למעלה משנה של הפגנות חוינו אלימות בהיקף עצום. אנו בעקביות טוענים שהאלימות היא תוצאה של הסתה שמגיעה מבלפור.

״שמאלנים בוגדים״ - על פי המשנה לפרקליט המדינה ״אינו מהווה הסתה לאלימות״. וכך לאחרונה קיבלנו את ״שמאלנים אויבים״ ועכשיו גם את ״רוצים נקמה״. סלוגנים מסיתים הפכו להיות נורמה שגורה אצל מי שקוראים לעצמם ״מטה ימניים״. מי יודע אם הם לא מקושרים במישרין או בעקיפין למפלגה אשר בראשה עומד הנאשם בפלילים. בואו נראה אם המשטרה תחקור מי הם ומי עומד מאחוריהם.

אז לא פלא שבכתבה ששודרה בתוכנית ״המקור״ בערוץ 13 אומר אחד הצלפים שרואיינו: ״מסית המרכזי זה מי שמלבה את ההפגנה, אוקי? זה הדגלים השחורים בבלפור״ - כמשל במי צריך לירות בזמן הפגנה. אוי לרשת 13 שלא ערכה החוצה התבטאות כזאת. זאת היתה הסתה לאלימות וחלילה שמי שצפה יקבל רעיון לפגוע במפגינים במחאה לגיטימית וחוקית.

הכתובת על הקיר, ברחוב ובכל ערוצי התקשורת ומקבלת "הכשר" במחדל מצד הפרקליטות שככל הנראה היא נרדפת ומפוחדת.

אנחנו מצפים מרשויות האכיפה לפעול, לחקור, לעצור את ההסתה ולהעמיד לדין את האחראים לה לפני שיהיה מאוחר מדי.

https://youtu.be/7AQbOb26B1s