הודעות לעיתונות 
משואה אחת בכל יום בשנה שהוא לא יום רשמי לזיכרון לאומי מהונדס ע"י השלטון.

משואה אחת בכל יום בשנה שהוא לא יום רשמי לזיכרון לאומי מהונדס ע"י השלטון.


אני רוצה להדליק 363 משואות. או בעצם משואה אחת בכל יום בשנה שהוא לא יום רשמי לזיכרון לאומי מהונדס ע"י השלטון. משואה לזכרם של החיים שנשכחו, החיים שנלחמו ונפשם נגדעה.

משואה לזכרם של החיים שנשכחו, החיים שנלחמו ונפשם נגדעה ונותרו מתים מהלכים אחרי טראומות קשות בשדות הקרב אליהם נשלחו במדים ע"י מוסדות המדינה ומעולם לא טופלו על ידה. לא הוכרו. איש לא חיפש אותם, איש לא טרח להאבק את מאבקם למען נפשם הפצועה.

אני אשיא כל יום משואה למען הנספים במלחמת העולם השניה ששמם נמחה וזכרונם עימם. שכן, שום מוסד מהמדינה לא קיבל עבורם "עדות" מוסדרת ומסודרת ומוכרת על ידם ועל כן ברשות הלאומית להנצחתם הם נעדרים. יש שם מקום לשני מליון כאלו עדיין. משפחת סבתי כולה שייכת לקטגוריה העלובה הזאת. אינני יודע את שמותיהם ובכמה בני אדם מדובר.

אני רוצה להשיא משואה לכל ניצולי השואה שהגיעו לחרפת רעב. רק בגלל שהמדינה חתמה על הסכם שילומים עם גרמניה אך בשל "טעות" או "תום לב" הם נשכחו או שהקצבאות שלהם הוקטנו או בוטלו או מעולם לא הגיעו לידיהם. העיקר שלחברת אגד יהיו מהכספים הללו אוטובוסים חדשים כל שנה ושכל מיני עמותות יקבלו תקציבים יפים "למען מטרות נעלות" כביכול!!!

את המשואה היומית אשיא לזכר הנכים בעלי הנכויות הקשות ביותר, מתאונה, מלידה או מטראומה, שמאושפזים רוב ימי חייהם בבתי חולים, או במוסדות כאלו ואחרים והעיקר שהחברה הישראלית לא תצטרך לראות אותם. זה קשה לה מדי, חברה צעירה בריאה ותוססת שלא רוצה לראות את החולים הקשים שלה מסתובבים חופשי.

אשיא משואה לכל תשושי הנפש ובעלי הנכויות הנפשיות שבמקום לקבל טיפול מבריא מואבסים בכדורים פסיכיאטריים עם כל מיני טענות ותואנות של "סיכון עצמי וסיכון הסביבה" ובמקום להכיל את כאבם ותשישותם רק גורמים להם לעוד דיכאון ותופעות לוואי שמזינות תעשייה שמנה ומסריחה של עוד ועוד כדורים פרמצבטיים ועוד ועוד תופעות לוואי וחוזר חלילה ללא סוף. ללא תקווה.

אשיא כל יום משואה למען מאות אלפי הילדים בישראל שיד הוריהם קצרה מלהשיג להם אוכל מזין ובריא ובגדים נקיים ולחלקם אף אין קורת גג ראויה מעל לראש. אשיא משואה לכבוד אלפי הנכים המקבצים נדבות בצמתים. אלו הם הגיבורים האמיתיים שלי. על אף נכות פיזיות ונפשית הם יוצאים, בחום הלוהט, בקור העז, מסכנים חייהם בין מכוניות נוסעות, בקביים, בכסאות גלגלים, מקבלים פרוטות, ובפרוטות הללו רוכשים לעצמם מצרכי מזון בסיסיים.

אשיא כל יום משואה לזכרם של אלפי ילדים שמתים כל שנה ממחלות נשימתיות בגלל הזיהום הנפלט ממפרץ חיפה ומרמת חובב מדרום לבאר שבע. אלפי ילדים שאיש מעולם לא ספר אותם. בטח לא המפעלים המזהמים את האוויר שהילדים נשמו ובגללו חלו ומתו מכיוון שאיש לא טרח במשרדי הממשלה האמונים על בריאות האזרחים ועל ביטחונם להגביל את הפעילות המזהמת שלהם .

אשיא משואה לזכר אלפי הפועלים, הישראלים והזרים הנהרגים בתאונות עבודה בשל רשלנות קבלנים וחברות בניה מולטי עשירות החוסכות כסף על חשבון הביטחון והבטיחות של הפועלים שמותירים אחריהם אלמנות יתומים ומשפחות הרוסות ללא סיבה מוצדקת. העיקר שיבנו את המדינה, אבל לזכור אותם? לצמצם את התופעה הנלוזה של מותם המיותר??

אשיא משואה לזכר הרוגי תאונות הדרכים שמאז קום המדינה מספרם הוא כפול מזה של כל הרוגי כל מלחמות ישראל וכל הרוגי כל פעולות הטרור גם יחד.

System Message: WARNING/2 (<string>, line 37)

Block quote ends without a blank line; unexpected unindent.

רובם המכריע ילדים קטנים וזקנים באיזורי המגורים שלהם. האנשים החשופים ביותר בחברה השסועה האלימה והנמהרת שלא רואה אותם במעברי החציה, ליד גני המשחקים וסמוך לבתיהם ומותירה שוב עוד הרבה משפחות מפורקות. אשיא משואה למען פצועי תאונות הדרכים שמספרם הוא אלפים בשנה כאשר חלק גדול מהם מהם הופכים לנכים בעלי נכויות קשות לצמיתות רק בגלל שאיזשהו נהג מיהר ואח"כ שילם 5000 ש"ח השתתפות עצמית כאילו שמדובר רק בתאונה בלתי נמנעת.

אשיא כל יום משואה למען עשרות אלפי נערות שנאנסו משך ילדותן וסיפורן לא סופר ואנסיהם לא נתפסו ומסתובבים חופשיים והן פוחדות ומתביישות. ולמען אלפי ילדים שנעקרו ממשפחותיהם כי מישהו במוסדות שאמורים לספק "רווחה" ---"דיווחו" דיווח כזה או אחר שגרם לשלטונות להוציא את הילדים מחזקתם מכל מיני סיבות הזויות.

אשיא משואה למען עשרות אלפי אזרחים בפזורה הבדואית שאבותיהם שירתו בצה"ל ונלחמו את מלחמותיה של המדינה היהודית אשר שכחה אותם ולא רשמה את ישוביהם על המפה ובמקום זאת מכנה אותם "פולשים לאדמות מדינה". אח"כ מתפלאים שבעוני הגואה בישובים הללו הפשע מתגבר ואירגוני טרור משגשגים.

וזוהי רק רשימה חלקית. תרגישו חופשיים להוסיף כל מי שנעשתה או נעשית עוולה ואיננו מוזכר במשואות השנתיות של טקס יום העצמאות הרשמי כדי שבמשואה היומית נוכל לזכור אותם.

בימיומיים הנותרים בשנה, בהם קיימים ימי זיכרון רשמיים למי שנרצחו על ידי הנאצים והוכרו ככאלו על ידי המדינה ו/ או נפלו על משמר הארץ כלובשי מדים והוכרו ככאלו על ידי המדינה, אזכור יחד עם כולם את הכל.

מקווה שכולם יזכרו גם את כל השאר יחד איתי ב 363 ימי השנה הנותרים.

אבל זה רק אני כמובן. זה לא מחייב את אף אחד.

🙂