הודעות לעיתונות 

מפגיני הדגלים השחורים חוזרים מהבוקר (ה') לגן העצמאות בירושלים


חזרה למואשם בשוחד: כדי לעצור אותו מלחזור לראשות הממשלה,נפגין היום מהבוקר מתחת לבית רוה"מ בגן העצמאות בירושלים, עם תא"ל מיל' אסף אגמון, תא"ל מיל' אמיר השכל ומפגיני הדגלים השחורים. הפיצו לכל עבר, ובואו בהמוניכם! לפרטים: נפתלי רז (תושב קיבוץ טללים בנגב) קמב"ץ "כחול לבן" עד לבגידת גנץ בבוחריו, 054-5494172.


יו"ר מרצ ח"כ ניצן הורוביץ על פסיקת בג"ץ: "אין הכשר לשחיתות" "בג"ץ הכריע ויש לכבד כל החלטה של בית המשפט. אבל אסור לראות בפסיקה הזו הכשר מוסרי לכהונת ראש ממשלה מושחת. השופטים הדגישו את הקושי המוסרי ואת הבעיה העמוקה בהמשך כהונת נאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים. מגיע לנו שלטון נקי משחיתות, וראש ממשלה שעוסק בניהול המדינה ולא בהימלטות מהדין. את החוק יש לשנות כך שלא יהיה ניתן להטיל את המנדט על נאשם בפלילים, וכי אדם כזה לא יוכל לכהן כראש ממשלה״.


יו״ר סיעת מרצ, ח״כ תמר זנדברג, בתגובה לפסיקת בגצ: גם אם זה חוקי, זה לא פחות מסריח ״מכבדת את החלטת בגץ וקוראת לחבריי במחנה לכבד את ההכרעה. גם אם חוקי לנאשם בשוחד להרכיב ממשלה, זה לא הופך פחות מסריח. נבחרי הציבור צריכים לקבל גם החלטות מוסריות. נתניהו היה צריך להתפטר מזמן ולא לגרור את כל המדינה לטירוף הזה, וגם היום מי שנותן לו יד - שותף לשחיתות״.