הודעות לעיתונות 

הוירוס לא מפסיק את רצח הנשים!


מחאה דיגיטאלית נגד הרצח היום 22 במרץ مظاهرة رقمية ضد قتل النساء ‎ המגפה ה ז א ת נמשכת בלי אמצעי הגנה. נשים נכלאות בבתים ומרחבים אלימים, מנותקות עוד יותר מתמיד מרשתות סיוע, תמיכה והצלה. היום ראשון ב-5 אחה"צ הפגנת רשת לייב.

مظاهرة رقمية ضد قتل النساء מחאה דיגיטאלית נגד הרצח ‏‏Na'am- Arab Women in the Center نعم- نساء عربيّات بالمركز‏

https://www.facebook.com/events/740750083419505/

מתחילת שנת 2020 שש נשים נרצחו בישראל האחרונה שנרצחה היא זמזם מחאמיד מאום אלפחם، נורתה עשרים יריות.

לא נגיף הקורונה היא מי רצח אותן. עשרות הניסיונות לרצח, דקירה, חניקה ואלימות ואיומי רצח , כל זה מרחף מעל הערים והכפרים שלנו, בזמן שתשומת הלב העולמית מופנית כלפי המאבק בקורונה ובמלחמה בה, עדיין הנשים נאבקות באלימות ובדיכוי שאותם הן חוות ואנחנו חיים בשלום עם הפקר דמן של הנשים.

המגפה סגרה את כולנו בבתים כאשר במשפחות רבות חייהן של נשים וצעירות הפכו לגיהנום בלתי נסבל, תחת לחצים נפשיים וכלכליים. נסיבות החיים הקשים שאיתן העולם מתמודד כיום, נושאות הנשים נטל כבד במיוחד והן משלמות מחיר גבוהה שגוזל את חייהן של רבות. לכן החלטנו אנחנו, אקטיביסטיות פמיניסטיות מרחבי הארץ, להמשיך את המאבק נגד כל סוגי האלימות והדיכוי, המסע שלנו לחופש ולחיים ממשיך מהעבודה, מהרחובות וגם מהבית ! מצב החירום לא ימנע מאיתנו להפגין, למחות להתקומם נגד השוביניזם , הפשע וכאוס הנשק, במיוחד נוכח ההסתה המתמידה נגד עבודתנו ופעילות שלנו בארגוני הנשים . אנו עדיין נאחזות בחיים כי מגיע לנו לחיות. אנו מזמינות את כולן/ם

נשים גברים, צעירים וצעירות, בעלי תפקידים, פעילים, אקטיביסטים ומשכילים, אמנים, אנשי תקשורת. להצטרף ולהשתתף בהפגנה הדיגיטלית שלנו. אשר תתקיים ביום ראשון, 22.3, בשעה חמש בערב.

אז מה נדרש מכן/ם

שתפו את האירוע ברשתות החברתיות הכינו מסכות מגן, פרטים בהמשך כתבו והכנו את המשפטים וההגדים אשר נשתף באיוונט תשנו תמונת הקאבר והפרופיל 5. ביום ראשון בחמש בערב, תעלו בשידור ישיר (live) כולנו באותו הזמן, עם המסכות סלוגנים למרפסות, לדלתות וחלונות!