הודעות לעיתונות 

בג"צ ההמונים נגד חוק הלאום


חברות וחברים, אנחנו שניה לפני השלמת מימון ההמונים בזכות ההתגייסות המרגשת שלכם. בשבוע האחרון מעל ל-100 אנשים הצטרפו אלינו, וכעת הגיע הזמן לשבור את היעד, לממן את הבג"צ הזה ואת המאבק שילווה אותו.

זה הזמן להצטרף למעל ל-500 (!!!!) תומכים ולהגיש בג"צ של מאות, להמשיך לגייס עותרים נוספים, ולעשות מאבק שיגע באלפים.

אנחנו רואים את התגובות החמות והנלהבות ויודעים, אנחנו הולכים לנצח את החוק הזה. אנחנו נגיש את העתירה לבג"צ ונעשה את זה ביחד.

"שוויון הזכויות החברתי לאזרחי ישראל שאינם יהודים, הוא מרכיב מהותי בזהותה של המדינה - לא פחות מהיותה הבית הלאומי לעם היהודי. ועל נוסף סעיף זה גם למגילת העצמאות, בצמוד להגדרת הזהות וייעודה של המדינה. ויתור על צימוד זה - בית לאומי לעם היהודי לצד דמוקרטיה ושוויון זכויות לאזרחים שאינם יהודים - מרוקן מתוכן את זכותנו לשוב לארץ אבותינו ולהקים לנו מחדש את מדינת הלאום שלנו. "

מילים שכתב לנו גיל גלעד, תומך בבג"צ ההמונים, שהמילים שלו ריגשו אותנו עד מאוד.

והנה מה שכתב מואין חמוד בעמוד הפייסבוק בויכוח סוער למה החוק צריך להיות מבוטל: "תגיד לי למה אתה כיהודי צריך לקבל יותר זכויות ממני או מכל דרוזי אחר? הרי אנחנו ממלאים אחר כל החובות שלנו למדינה, אז מגיע לנו כל הזכויות כמו כל יהודי בארץ הזאת".

ובתכל'ס - זו השורה התחתונה. כולנו שותפים במדינה הזו, ושותפים שווים.

אנחנו צריכים כעת אתכם. אם לא נגיע לפחות ליעד המימון של 80,000 ש"ח, כל המאמץ ירד לטמיון. ההשתתפות של כל אחד ואחת חשובה כעת יותר מאי פעם

אנא - היכנס ללינק הבא: http://bit.ly/2UPOl7y והצטרף למאבק. כל תרומה תעזור לנו להאבק בחוק הגזעני הזה ולתקן את ישראל.

אם השתתפת, אנא הזמן חברים נוספים.

תודה רבה, יואב הס