הודעות לעיתונות 

לא למאסר השייח', כן להכרה באל עראקיב!


אל: ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת המשפטים איילת שקד | رئيس الحكومة، بنيامين نتانياهو ولوزيرة العدل ايليت ساكد לא למאסר השייח', כן להכרה באל עראקיב! | ضد السجن الشيخ, نعم لاعتراف باللعراقيب! פלצרו קשר עם יוצר/ת הקמפיין הקמפיין נוצר על ידי פורום דו קיום בנגב לשיווין אזרחי לא למאסר השייח', כן להכרה באל עראקיב! | ضد السجن الشيخ, نعم لاعتراف باللعراقيب! חדלו מהרדיפה חסרת המעצורים נגד תושבי ותושבות הכפר, הנאבקים מאבק בלתי אלים על זכויותיהם, ועצרו את המאסר של השייח'! كفوا عن الملاحقة الجامحة لسكان القرية، الذين يناضلون نصالا خاليا من العنف لنيل حقوقهم، واوقفوا سجن الشيخ!

למה זה חשוב? ביום שלישי, ה25.12 ייכנס שייח' סייח א-טורי למאסר בשל מאבקו הבלתי אלים על זכויותיו באדמתו. לא ניתן לזה לעבור בשקט! נצא בשיירת מכוניות שתלווה את השייח' בשעה 7:30 מהכפר הנמצא סמוך לצומת להבים, נישא דגלים שחורים ונסיים בעמידת מחאה מול בית הסוהר. היום אנחנו קוראים וקוראות בקול ברור - די להתנכלות, כן להכרה! את המכתב הבא נגישבליווי חתימותיכם.ן לאיילת שקד, גלעד ארדן, אורי אריאל ויאיר מעיין - נציגי המשרדים והרשויות שממשיכים לתקצב ולטפח את ההתעמרות בתושביה הבדואיים של הנגב דרך הריסות ונישול! ---> למידע נוסף על הכפר, ומאבקו של השייח' המשיכו לקרוא אל: ראש הממשלה בנימין נתניהו ושרת המשפטים איילת שקד | رئيس الحكومة، بنيامين نتانياهو ولوزيرة العدل ايليت ساكد לא למאסר השייח', כן להכרה באל עראקיב! | ضد السجن الشيخ, نعم لاعتراف باللعراقيب! פלצרו קשר עם יוצר/ת הקמפיין הקמפיין נוצר על ידי פורום דו קיום בנגב לשיווין אזרחי לא למאסר השייח', כן להכרה באל עראקיב! | ضد السجن الشيخ, نعم لاعتراف باللعراقيب! חדלו מהרדיפה חסרת המעצורים נגד תושבי ותושבות הכפר, הנאבקים מאבק בלתי אלים על זכויותיהם, ועצרו את המאסר של השייח'! كفوا عن الملاحقة الجامحة لسكان القرية، الذين يناضلون نصالا خاليا من العنف لنيل حقوقهم، واوقفوا سجن الشيخ!

למה זה חשוב? ביום שלישי, ה25.12 ייכנס שייח' סייח א-טורי למאסר בשל מאבקו הבלתי אלים על זכויותיו באדמתו. לא ניתן לזה לעבור בשקט! נצא בשיירת מכוניות שתלווה את השייח' בשעה 7:30 מהכפר הנמצא סמוך לצומת להבים, נישא דגלים שחורים ונסיים בעמידת מחאה מול בית הסוהר. היום אנחנו קוראים וקוראות בקול ברור - די להתנכלות, כן להכרה! את המכתב הבא נגישבליווי חתימותיכם.ן לאיילת שקד, גלעד ארדן, אורי אריאל ויאיר מעיין - נציגי המשרדים והרשויות שממשיכים לתקצב ולטפח את ההתעמרות בתושביה הבדואיים של הנגב דרך הריסות ונישול! ---> למידע נוסף על הכפר, ומאבקו של השייח' המשיכו לקרוא