הודעות לעיתונות 

לא נשתוק מול ממשלה חוצה כל קו אדום! הערב מוצ"ש מתייצבים להגן על בית המשפט העליון ועל מגילת העצמאות.


הערה: לעיתים קרובות אנו מרגישים הסתייגות מהדברים שנשמעים והמעשים שנעשים מצד מפלגת העבודה/המחנה הציוני. במיוחד כך לגבי קולות מאד צורמים שנשמעו משם לאחר שאבי גבאי ניצח בפריימריס של העבודה. היוזמה הנוכחית שנוקטת המפלגה הזאת (להלן הטכסט כפי שהופיע בעמוד הפייסבוק של ציפי לבני) נראית לנו חיובית וחשובה. בברכה, צוות גוש שלום


Tzipi Livni ציפי לבני

לא נשתוק מול ממשלה חוצה כל קו אדום!

הערב מוצ"ש מתייצבים להגן על בית המשפט העליון ועל מגילת העצמאות.

אני קוראת לכם להצטרף אלינו לחומה האנושית סביב בית המשפט. היום מוצ"ש ב- 20:00 בכיכר אגרנט

לפרטים נוספים: https://goo.gl/X46Kzg למידע על הסעות להפגנה: https://goo.gl/vEHXqF https://lp.vp4.me/dctx


במקום להתייאש בואו להתייצב – הערב מוצאי שבת 20:00 ברחבת בית המשפט העליון!

אתמול התגאינו ובצדק בהישגי המדינה בשבעים שנות, עכשיו זה בדיוק הרגע שאסור לשתוק כשארצנו משנה את פניה. חוק ההתגברות על בג"צ שמובילה הממשלה שפוגע בבית המשפט העליון, הוא חלק מתהליך שלם, מסוכן ומכוון, לא רק נגד בית המשפט אלא נגד כל מי שאינו הממשלה.

חלומו של הבית היהודי שרוצה לספח את השטחים על מיליוני הפלשתינים שבהם ושבג"צ מפריע לו בפסיקותיו, הוא גם חלומו של ראש ממשלה - חשוד בפלילים שרוצה מדינה בלי שומרי סף, בלי משטרה, בלי יועץ משפטי לממשלה ובלי בית משפט.

במקום שלוש רשויות עם איזונים ובלמים, אנחנו מקבלים שלטון ללא גבולות, כשהשתלטות נתניהו על הטקס הממלכתי ביותר היא רק דוגמה קטנה ופחות חשובה מהמהלך להשתלט על בית המשפט העליון.

אם אתם לא יודעים אם לצאת מהבית, הנה כלי עזר: - אם אתם חושבים שבישראל צריך להיות חופש דיבור גם אם אתם לא מסכימים עם הנאמר; - אם אתם חושבים שלא צריך להפוך עמותות לזכויות אדם ושופטים המגנים עליהן לאויבי המדינה; - אם מקוממות אתכם האמירות לעלות בדי-9 על בית המשפט, ושבג"צ הוא עמוד הטבח בגללו חיילים ממשיכים לההרג; - אם אתם חושבים שרוח צה"ל והקוד האתי וטוהר הנשק חשובים - אז במקום לשאול מה יהיה - בואו לקבוע מה יהיה!