הודעות לעיתונות 

עד כאן ! ביבי הביתה!


עצרת אזרחית - יום ה', 2/2/17 שעה 19:30 - כיכר רבין בתל אביב. עד כאן ! ביבי הביתה! לראשונה מאז מחאת האוהלים, הפגנה אזרחית בכיכר רבין - אשר קוראת לנתניהו להתפטר לאלתר!

ההפגנה מאורגנת על ידי אזרחים ישראלים, ללא שייכות מפלגתית, תנועה או ארגון.

מטה המאבק האזרחי- "עד כאן! ביבי הביתה!" יוזם את האירוע כהפגנה ראשונה, מתוך סדרת הפגנות שימשיכו להתקיים בתדירות קבועה עד להכרזת נבצרותו של ביבי נתניהו והתפטרותו מתפקיד ראש הממשלה.

דובר מטה המאבק שוקי כהן: "המוני ישראלים כבר לא יכולים לשאת יותר את המצב הקיים, המתבטא בהשחתת הדמוקרטיה ושלטון החוק על ידי נתניהו וחצרניו. מדינת ישראל שרויה בטירוף לאומי, שכל כולו איבוד עשתונות של איש אחד, ששיכרון הכוח העביר אותו על דעתו. זוהי שעתם של אזרחי המדינה להתעורר ולעצור את ההידרדרות ההרסנית והמסוכנת, שאליה הגיעה המדינה עד כדי סכנה ממשית לגורלה וגורל אזרחיה. במדינה מתוקנת ראש הממשלה היה מתפטר. במקום לקחת אחריות, מסית ראש הממשלה נגד שומרי הסף של הדמוקרטיה."

כל עלויות ההפגנה מומנו מתרומות של אזרחים שאינם יכולים לשאת עוד את המצב. כהן: "החלטנו לצאת להפגנה, למרות שעדיין חסרים לנו משאבים רבים לכיסוי ההוצאות, אך אנו מוכנים לקחת עלינו את הסיכון, ולהמשיך לגייס תרומות מאזרחים נוספים, תוך כדי ההפגנות הבאות".

בין שאר השותפים גם באי ההפגנה ליד ביתו של מנדלבליט, שהחלה על ידי מני נפתלי, קבוצת "מחאת היחידים" וקבוצות נוספות של מחאות אזרחיות. המארגנים צופים שיגיעו להפגנה עשרות אלפי אנשים מכל רחבי הארץ. " לאזרחי ישראל נמאס, והם יבואו לכיכר להגיד את זה" סיכם כהן.

מארגני ההפגנה ישמחו על השתתפותם של פוליטיקאים בקהל , אך לא על הבמה, ומבקשים מהמפלגות להגיע ללא שילוט מפלגתי מכל סוג שהוא. ההפגנה מוגדרת פוליטית אך לא מפלגתית.

*מארגני ההפגנה הם אנשים פרטיים מכל רחבי הארץ ובמגוון גילאים שהחליטו לפעול במשותף להחלפת ראש הממשלה על ידי לחץ ציבורי והפגנות. קישור לפייסבוק: https://www.facebook.com/events/733268920174975/

System Message: WARNING/2 (<string>, line 16); backlink

Inline emphasis start-string without end-string.

נ.ב.: אזרחים יקרים, האירוע היום (חמישי) בכיכר רבין עשוי להיות אירוע מפנה, בו אזרחים לא ירפו. "עד כאן, ביבי הביתה!" אנחנו מבקשים לנצל את המומנטום ולמחרת, יום ו' בתל אביב, החל מ9.30 בפינת רח' המלך ג'ורג' שד' בן ציון (בסמוך לדיזינגוף סנטר) נמשיך להפגין, לשרוק ולצפצף במשרוקיות לגירוש בית המלוכה. למלך אין כתר למלכה אין בית היועצים והשרים מפחדים!!!!

נוכחותכם במקום חשובה ביותר היא יוצרת לחץ ציבורי וחשיפה לתקשורת נא הפיצו וצרפו. הצטרפו למוחים בימי ו' וב' בתל אביב 052-6609828